Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Mecburi evlilikler için yorumlar kapalı

Mecburi evlilikler

| Genel | Ağustos 30, 2022

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Ben babamı hiç görmedim doğumundan sonra trafik kazasında hayatını haybetmiş. Annem büyüttü tek çocuğum 13 yaşında çalışmaya başladım başka bir şehre goctugumuzde 15 yaşındaydım şimdi 18 yaşındayım. Komşumuz seher hanımla annem 5 yıldır yani yeni eve geçtiğimizden bu yana hiç ayrılmazlar. Zaten evlerimizin arası 400 metre kadar bir arka sokagimizda yaşıyorlar. Onunda eşi çok eskiden vefat etmiş bir oğlu var yaşıt sayılırız adı Ömer benim adım hakan. Annemin adı Fatma 37 yaşında. Seher de 36 yaşında.
Ben de Ömer le çok iyi anlaşıyorum iş harici bütün zamanımı onunla geçiriyorum. Ben araba tamircisi kaportacıda çalışıyorum ömerde yemek işi restoranda.
Yasımız büyüyordu  haliyle sevgili vb istiyorduk ama gerek işimiz gerekse hayat şartları izin vermiyordu.
Bir gün Annem oğlum yaşınız geldi hem senin hem ömerin evlilik artık şart sizin için dedi. Anne doğru ama geçim derdi var bir sürü eşya düğün bunları istemek hakları zaten ne ömerin ne benim sevgilimiz yok dedim.
Annemde doğru ama size bu tarz şeylerde gözü olmayan biri gerekli ve guvenecegimiz biri olmalı dedi.
Öyle biri yoktur bulamam dedim.
Annemde Ben buldum var dedi. Kim o dedim.
Annem oğlum biz seher le konuştuk bir kaç zamandır bu olayı konuşuyoruz. O da şimdi Ömer le konuşuyor. Siz okey verirseniz Sani seher le evlendirelim. Bende Ömer le evlenecem dedi.
Ben şok oldum diyebilirim. Bu şaka değil annelerimiz gençti yani seher i kabul etsem bile Annem ömerle olacaktı. Bu durumu daha çok düşünüyordum.
Annem oğlum bu ciddi evlilik olacak size eş lazım hem evde hem yatakta dedi. Sen yarın iş çıkışı Ömerle konuş şimdi cevap verme yarın akşam  bana cevap verirsin dedi . Ben uyumak istiyorum dedim ve odama geçtim. Evet tek cümle aklıma geliyordu yatakta eş lazımdı.
Diğer gün pek birsey yemeden işe gittim. Aklımda sürekli sorularla, akşam oldu çıkışta Ömerin çalıştığı yere  doğru giderken karşılaştım. Selamlastiktan sonra parka doğru yürüdük çay içtiğimiz bir yerdi, yolda hiç konuşmadık varınca oturum çay istedim.
İçmeye başladık Ömer bana annen seninle konuştu mu dedi,
Evet peki senin annen diye sordum o da evet dedi. Her eve her kadına bir erkek gerekli dedi. Sanırım annesi ömerle çok detaylı konuşarak ikna etmiş benziyordu. Biraz sustuktan sonra.
Peki ne  düşünüyorsun dedim. O bana ben senden daha iyi birini bulamam sonuçta annemi  emanet edecem ve ekonomi de belli her açıdan ikimiz içinde uygun bence dedi.. Ömer tamamıyla  mantıklı bakıyordu ve haklıydı. Bana sen ne düşünüyorsun dedi.

Bende benim için uygun dedim. Aslında ömerin bu tavırları beni ikna etmişti. Sonrasında başka şeyler konuşmaya calistik evlerimize geçmek için ayrıldık.
Eve varınca biraz yemek yedim havadan sudan annemle konuştuk ye.ekten sonra annem sordu. Oğlum konuştunuz mu karar nedir dedi. Bende hiç uzatmadim.
Tamam anne ikimiz içinde problem yok dedim. Annem çok sevindi, benden fazla sevindi anlıyordum hem annem hem seher evlendikten sonra kimseyle olmadılar hayatını bize harcadılar. Yıllar sonra ilk  defa yarrak yiyecekti. O yüzden  çok mutluydu hiç merak etme oğlum hersek daha iyi olacak dedi.porno seyret Bir saat sonra Seheri aradı ben duyuyordum ama annem görmüyordu,
Seher artık sen benim gelinimsin,  Bende senin, bak konuştuğumuz gibi nikahtan önce bir şey yapma yok  amına sahip çık dedi güldü falan. Diğer gün eve geldim  duştan sonra annem oğlum seherle Ömer gelecek çay içip konuşuruz dedi.
Anneme bir baktım güzel şalvar giymiş arada giyerdi ama yenildi bu üste siyah buluz başına siyah yazma yani güzel bir bayan zaten ama iyice guzellestirmisti.
Sonra ömerler geldi içeri  geçtik oturduk Seher çiçek işlemeli şalvar giymişti üstüne güzel mavi tişört basinada mavi yasma artık diğer gözle bakıyordum kalçasına memesine ger yerine, ömerde annemi süzüyordu götüne vücuduna bakıyordu neyse.

Annem dedi aralarimizda  imam nikahı kıyilacak seneyede resmi nikah. 2 tane ev var altlı üstlü yukarıda olanın giriş kapısı yandan merdivenle yani alt kattaki  eve girmeye gerek yok, 1 ay sonra ev boşalacak ev sahibi bize verecek anlaştık. Alt kat ve üst kat seçimini sonr yaparız dedi. Yani plan program her şeyi yapmışlardı.
Böyle onların gelmesi bizim girmemiz ben ve Ömere çok yaradı o annemi bende onun annesini iyi tanıdım. Geçen zaman içinde ev boşalmış, yarın taşınma günüydü. Derken yine oturuyoruz. Baktım seher ya bugün dibek kahvesi aldım unutmuşum ben gidip getirim dedi. Annemde  Hakanla git getir içelim dedi. Zaten yakında kocan olacak her şey için ondan izin alacaksın dedi, seher de sende benim oğlundan dedi güldüler. Neyse gittik, içeri girdik tabi yine kalça göt  herseyini inceliyorum özellikle eğilince, derken mutfaktan aldı geldi, ya Hakan bir şey dicem ama sıkılma dedi buyur dedim,  ya benimle mesafeli konuşma yakında koynuma girecen, banyoda seni yikayacam dedi. O zamanda böyle olmaz dedi, bende yok olmaz dedim, sen bana çok dikkatli bakıyorsun hissediyorum neden öyle bakıyorsun doğru söyle dedi.

Açık konuşmak gerekirse vucuduna bakıyorum  dedim. Seher de merak etme her yerim nikahtan sonra senindir dedi. Diğer gün oldu evleri taşıdık,  yazı tura attık ömerle ben üst katı kazandım. Üstte biz altta ömerler oturacaktı, eşyalar kıyafetler evlere göre yerleştirildi. Diğer gün bayanlar kıyafet alış veririsi yaptı tek başlarına bizde omerle yaptık.
Akşamında hazırlandık bir hoca getirildi, nikahlarimiz kıyıldı,  hoca gitti , biz 4 müz çay içtik annem lafa girdi artık herkes kendi evine dedi vedalaşma gibi oldu, ilk gece olduğu için birazdan Ömer annemi sikecekti ama bende onun annesini sikecektim. Yalnız kalınca seher aşkım ben yatak odasına geçiyorum sen 10 dakikaya gel dedi tamam dedim ve gitti.
Zaman dolunca içeri girdim battaniyenin içinde yatakta bekliyordu loş kırmızı ışık açıktı. Bende komple soyundum dal daşak kalınca yatağa girdim hemen öpüşmeye başladık elimi kalmasına atıp yoguruyordum bir yandan, daha ileriye gidip götüne parmak soktum, Seher aşkım orası için acele etme önce amımdan sik, ileride olabilir dedi. Yani ileride göt benim olacaktı. İyice sevinirken 69 olduk ben amina yoruldum, Seher öyle bir yalıyor ağzına soruyordu ki şah oldu sikim sonra domalttım yerimi alıp yavaş yavaş soktum, tam girince pompalamaya başladım Seher de inlemeye başladı,  git gellerim çok sertti ah ah diye izliyordu, o an anladım Seher boşalıyordu yılların özlemi normaldir. Bir yandan devam ettim Seher konuşmaya başladı iyice sik aşkım bak Ömer şimdi anneni beceriyor dedi. Doğruydu iyice hırslandım zoruma gidiyordu öyle deyince , tam bosalacakken çıkardım uzandım canım tekrar ağzına alsana dedim, hemen eğildi aldı bende kafasından tutup ritim veriyordum iyice bastırdım kaçmasına izin vermeden ağzının içine işer gibi boşaldım boşalırken yut dedim. On saniye sonra elimi çektim yanıma yığıldı sarıldı…
Neden ağzıma bosaldın dedi, ömerle annemi hatırlayınca sinirimden ağzına boşaldım ilk dölümü ağzına akıttım onlar bunu yapmazlar dedim. Seher de ya aşkım sinirlenme bak biz ilerde gökten yapacağız sana göt deliğimi verecem , her bayan bunu yapmaz dedi, bugün cezalısın sikişe yarın devam edeceğiz amıma yarın bosalacaksin dedi. O şekil birbirimize sarılıp uyuduk.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

5566 total views, 1 today