Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Lezbiyenlikte Gelinen Son Nokta için yorumlar kapalı

Lezbiyenlikte Gelinen Son Nokta

| Genel | Kasım 23, 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

b

Merhaba arkadaşlar ben Hatay’dan Rukiye 26 yaşında çalışan bir bayanım. Sizlerle paylaşmak istediğim çok özel bir hikayem var. Bu hikayeyi uzun zamandır sizlerle paylaşmak istiyordum ama vaktim olmuyordu. Şimdi uygun bir zaman buldum ve bu hikayeyi sizlerle paylaşacağım için heyecanlıyım. Umarım sizde okurken benim kadar heyecanlanır ve zevk duyarsınız. Herkse şimdiden teşekkür ederim. Ben bundan 2 yıl önce farklı bir işte çalışıyordum. İşim masa başı bir işti ve beni hiç zorlamıyordu. Bir gün iş çıkışında işe yeni giren Gizemle tanışma amaçlı bir çay içmeye çıktık. Gizem çok hareketli yerinde duramayan kıpır kıpır bir kızdı. Ancak onda anlamadığım bir şeyler vardı ve pozitif elektrik alırken bir yandan da negatif elektrik alıyordum.

Çaylarımızı içerken birbirimizi tanımaya başladık. Gizem bana çok yakın davranıyordu ve benimle çoktan samimi olmuştu. Diğer günlerde bu böyle devam etmişti ama artık Gizemle daha da samimi olmuş ve birbirimizin evinde kalmaya başlamıştık. Ancak Gizem’in benden bir farkı vardı o da tek yaşıyor olmasıydı. Bu yüzden ben sık sık ailemden izin alarak onun evinde kalıyordum. Yine bir hafta sonu ve tatili değerlendirmek için harika bir hava vardı. Ben Gizem’de kalmak için yine ailemden izin almıştım ve gece hayatına akma planlarımla koşarak Gizem’in evine gittim. Ancak Gizem o gece evden dışarı çıkmak istemedi beni çok şaşırtmıştı.

Israrcı bir şekilde evde oturmak istiyordu ve onun kararından dönmesi beni korkutmaya başladı. Ben hiç ısrar etmemiştim ve evde eğlenceli vakit geçirmeye çalışıyordum. Gizem çok tuhaf hareketler yapıyordu ve beni daha da korkutuyordu. Bir ara ortadan kaybolan Gizem daha sonra üzerinde kısa ve seksi bir gecelik ile karşıma çıktı. Kendimi çok tuhaf hissediyordum ve neler olduğunu anlamamıştım. Yanıma yaklaşan Gizem sanki karşısında erkek varmış gibi hareketler yapmaya başladı. Yanıma geldi ve kanepeye uzanarak elimi bacaklarına attı. Şaşkın şaşkın ona bakıyordum ama bir yandan da içim çok tuhaf olmuştu. Eli ile elimi hareket ettiren Gizeme artık gerek kalmamıştı çünkü artık bende zevke gelmiştim ve Gizemin bacaklarından göğüslerine kadar her yerini okşamaya başlamıştım en son parmaklarımı Gizem’in amında bulmuştum. Deli gibi amına sokup çıkarıyordum parmaklarımı ve onu belki de bir erkekten çok daha iyi boşalttığıma eminim

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39