Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

KOCAMIN ARKADAŞINA KOCAM TELEVİZYON İZLERKEN VERDİM için yorumlar kapalı

KOCAMIN ARKADAŞINA KOCAM TELEVİZYON İZLERKEN VERDİM

| Genel | Mart 20, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Kocamla çok aktif bir seks hayatımız vardır. Hatta okuduğumuz porno hikâyeler arasında beğendiğimiz birçok fanteziyi de deneyerek bu hareketli seks hayatının daha da canlanmasını sağlarız. Bu nedenle başka erkeklerle sikişmek ya da kocamı aldatmak gibi bir düşünce aklımdan geçmemişti. Ama kocamın asker arkadaşının ve karısının yemeğe gelmeleri her şeyi değiştirdi.

O akşam yemeği yedikten sonra şaraplarımızı salonda içerken kocamın asker arkadaşı karısını öpmeye ve daha sonra elini eteğinin içine sokarak onu parmaklamaya başlamıştı. Bu durum azmama neden oldu ama uyuklamaya başlamış olan kocamın harekete geçeceği yoktu. Biraz sonra kocamın arkadaşının eşi tuvalete gidince eşi de arkasından gitti. İçerideki bardakları toplayıp mutfağa götürürken banyonun önünden geçtim. İçeriden gelen sesler bana aldırmadan sikiştiklerini ispatlıyordu. Mutfaktan dönerken kocamın arkadaşıyla karşılaştığımda ise kıçıma bir çimdik atarak diğer eliyle sikini kavraması azgınlığımın iyice artmasına neden olmuştu. Aldatma hikâyeleri arasında yer alacak maceramın geçtiği akşam da bu sayede başlamıştı.

Karısı geldiğinde kalmaya karar verdiler. Kocam ‘ne zamandır görüşmüyoruz, kalın’ diye ısrar edince biraz nazlandılar ama kabul ettiler. Kocam televizyon izlerken ben onların odasını hazırladım ve gösterdim. Ben odadan çıkarken yanımda gelen asker arkadaşı ise beni banyoya ittirdi ve eliyle ‘sus’ işareti yaparken sikini ortaya çıkardı. Beni klozete oturtan ve sikini ağzıma veren adama eşlik etmek çok da kötü bir fikir değildi. Böylece yaşanmış sex hikâyeleri içinde belki de en kısa süren macera olan tecrübem başlamış oldu. Saçlarımdan tutarak sikini birkaç kez (neredeyse boğazıma kadar) sokup çıkarttı. Sonrasında ise külotuma uzandı, onu çıkarttı ve iyice sertleşmiş olan aletini köklemeye başladı. Oldukça büyük bir yarrağı vardı ve çok hızlı bir şekilde gidip geliyordu. Bağırmamak, çığlık atmamak için kendimi zor zapt ediyordum. Çünkü kocam içeride televizyon izliyordu ve arkadaşının eşi de sadece birkaç metre ötedeki odada bulunuyordu. Ama işi çok uzun sürmedi ve sarsılarak içime boşaldı, toparlandı, beni yanağımdan öptü ve banyodan çıktı. Ertesi sabah kahvaltıda ve giderken de kocama kendisini çok iyi ağırladığı için binlerce kez teşekkür etmeyi unutmadı.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39