Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Kardeşim izlerken için yorumlar kapalı

Kardeşim izlerken

| Genel | Ekim 10, 2022

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

John işten eve geldikten sonra banyo kapısının açıldığını duyduğunda duş alıyordu. Şampuan yüzünden süzülüp gözlerinin içine girdiğinde duş kapılarının buzlu camından içeri bakmaya çalıştı. Gözlerinden ve gözyaşı kanallarından sabunu akıtmak için yüzünü durulamaya devam ederken gözlerini sıkıca kapadı.

Kahretsin, bu acıtıyor, dedi John yüksek sesle.

Suyu kapattı ve duş kapısını açtı ve havlusunu arayan havlu askısına körü körüne uzanırken gözlerini sıkıca kapalı tuttu. Elini duvarda hissetti ve havlusunu bulamadı.

“Havlun yere düştü; sağında.”

Ablasının sesini tanıdı. O duş alırken banyoda ne yapıyordu?

John eğilip sağına baktı ve havluyu buldu. Ayağa kalktı ve havluyu yüzüne kadar çekti ve yüzünü ve gözlerini sildi ve sonra sızan ve sulanan gözlerini açtığında ablasının kapalı klozet kapağında sakince oturup onu izlediğini gördü.

“Ah abla… Burada çıplağım.”

“Evet, kesinlikle görebiliyorum,” diye yanıtladı kız kardeşi sırıtarak.

Karen ayrılmak için hiçbir harekette bulunmadı. Gözleri, ağabeyinin damlayan fiziğinde takdirle bir aşağı bir yukarı gezindi.

“Senin için yapabileceğim bir şey var mı Karen?”

“Aslında yapıyorsun.”

“Ben ne yapıyorum… senin burada ne işin var?

“Daha önce hiç çıplak bir adam görmemiştim. Şahsen değil, internette resim ve videolar gördüm ama daha önce hiç çıplak bir adam görmemiştim. Çıplak erkekleri şahsen görmek, onları düz ekranda görmekten çok daha etkileyici.”

“Sanırım çıplak erkeklere bakmaktan endişelenemeyecek kadar küçüksün kardeşim.”

“Çok genç? Tanıdığım kızların çoğu zaten çıplak erkek gördüklerini söylüyor… hatta bazıları ereksiyonlarını gördüğünü iddia ediyor. Birkaç kız, bir erkeğin sertliğine dokunduğunu bile iddia etti. Daha maceracı olanlardan birkaçı, bir erkeğin ereksiyonuna bakıp dokunmaktan çok daha ileri gittiklerini iddia eden hikayeler anlattılar.”

“Onlara inanıyor musun?” John orada dururken havluyu cinsel organının önünde tutarken su damlattığını söyledi. Küçük kız kardeşinin onu çıplak görmekle ilgilenmesi John’u tamamen şaşırttı. Çıplak erkeklere olan merakının onu ne kadar ileri götürebileceğini merak etti.

Janet, çıplak bir adam görmek istersem onun evine gidebileceğimi söyledi. Görünüşe göre erkek kardeşi evin etrafında her zaman çıplak dolaşıyor. Oradayken ve arkadaşlarını da getirdiğinde bile çıplak kalıyor. Hatta o bunu yaparken göğüslerini gösterirlerse kendisinin ve arkadaşlarının onu seks yaparken izlemesine izin vereceğini söylüyor.”

“Onu davetine kabul edip, oraya gidip kardeşinin uçup gitmesini izleyecek misin?”

“Janet’e, ağabeyinin çakmasını izlemek, hatta onu çıplak görmek istemediğimi söyledim. Seni çıplak görmeyi tercih ederim, onun şişko bir ağabeyi gibi. Janet benimle aynı fikirdeydi, seni de çıplak görmeyi tercih edeceğini söyledi.”

Kız kardeşinin çıplak bir adam görme arzusu John’u şaşırttı. Onun ve kız arkadaşının onu çıplak görmek istemesini bir iltifat olarak aldı. Merakı giderildi. Ablası ona Janet’in erkek kardeşinin, Janet’in çakmasını izlemek istediğini ima ettiği için kızların onu mastürbasyon yaparken izlemesine izin verdiğini mi anlatıyordu?

“Yani beni çıplak görmek için mi geldin buraya?”

“Çıplak görmek istediğim tek bir adam düşünebiliyordum. Vücuduna bakmamda bir sakınca yok, değil mi? Her zaman sana seks hakkında her şeyi sorabileceğimi ve bana doğruyu söyleyeceğini söylerdin.

Beni çıplak görmene izin vermemi istediğini hatırlamıyorum, dedi John güldü.

“Seni çıplak görüp göremeyeceğimi sorsaydım, evet diyeceğine oldukça eminim. Ben de seni çıplak görmeme izin verir misin diye sormaya geldim,” Karen ağabeyine sırıttı.

“Bu dolambaçlı bir tartışma kardeşim,” diye güldü John, “ama bu sefer yanına kâr kalmana izin vereceğim çünkü haklısın. Sorsaydın evet derdim. Yani istersen vücuduma bakabilirsin, bakman umurumda değil. Ama bana bir iyilik yap, kapının yanında dur ve hiçbir şey söyleme. Normalde ne yapıyorsam onu ​​yapacağım. Burada değilmişsin gibi davranmaya çalışmam gerekecek.”

“Neden kapının yanında durmak zorundayım?”

“Çünkü ben çıplakken bana bu kadar yakın duramazsın ya da görmeyi beklemediğin bir şey ortaya çıkabilir.”

“Peki! Ama… bunu da görmek istemediğimi düşündüren ne?”

Karen sıçradı ve banyo kapısına koştu, döndü ve sırtını kapıya dayadı, sırıttı ve çıplak kardeşine baktı.

John duş kabininde durdu ve küçük kız kardeşinin çıplak vücuduna baktığı gerçeğini görmezden gelmek için elinden geleni yaptı. Az önce onun ereksiyonunu görmek istediğini kabul etti mi?

John havluyu saçına kadar kaldırdı ve başını örttü ve havluyu kafasına sürmeye başladı. Kız kardeşinin vücuduna bakmaktan utanmadan vücuduna iyi bakabilmesi için zaman ayırdı.

Göğsünü, kollarını, midesini ve kasık bölgesini kuruladı. Ablasına baktı; gevşek penisine bakıyordu. Sonra kız kardeşine arkasını döndü ve havluyu omzuna attı, diğer ucundan tuttu ve havluyu sırtında ileri geri salladı. Sonra poposunu ve uyluklarını kuruladı ve sonra arkasını döndü ve tekrar kız kardeşine doğru döndü. Duştan çıktı ve bir ayağını klozet kapağına koydu ve incik ve ayağını kuruladı, sonra değiştirdi ve diğer ayağını koltuğa koydu ve onu kuruladı. Ayağını yere indirip arkasını döndüğünde, kız kardeşinin tam arkasında durduğunu görünce şaşırdı.

“Üzgünüm, sana gizlice yaklaşmak istemedim, sadece daha yakından bakmak istedim,” Karen John’un gözlerine baktı ve sonra hemen aletine bakmaya geri döndü, “bu arada John; çok kaslı bir poponun var.”

“Eh, teşekkürler abla, beğenmene sevindim… Bence seksi bir poponun var.”

“Gerçekten… kıçımı ne zaman gördün?”

“Evde her dolaştığınızda sadece iç çamaşırınızla dolaşıyorsunuz.”

“O zaman beni hiç çıplak görmedin mi?”

“Hayır… Ne kadar istesem de hiç olmadı. Belki bir dahaki sefere duş aldığında buraya gelip seni çıplakken izleyip izleyemeyeceğimi sormalıyım,” John kız kardeşine sırıttı.

“İstersen yapabilirsin… Gergin olurdum ama beni çıplak görsen, gerçekten isteseydin, aldırmazdım.”

“Ah hadi ama beni böyle kızdırma abla, seni çıplak görmeyi çok isterim. Senin tomurcuklanan küçük memelerine ve biçimli küçük poposuna bakmayı çok isterim.”

John kız kardeşine arkasını döndü ve havlusunu duş kapısının üstüne attı ve kuruması için yaydı, sonra aynaya döndü ve aynada kız kardeşinin yüzüne bakarken saçını taramaya başladı.

Kız kardeşinin hâlâ kızardığını fark etti ama bu, gözlerinin vücudunda bir aşağı bir yukarı dolaşmasına engel olmadı. Sarkan penisini ve testislerini daha iyi görebilmek için bir tarafa çekildi.

John sikinde bir sancı hissetti. Zaten azgındı ve küçük kız kardeşi orada dikilip çıplaklığına bakıyor, onu daha da azgınlaştırıyordu. Penisinin büyümeye başladığını hissedebiliyordu ve sertleşeceğini biliyordu ve bunu durdurmak için yapabileceği hiçbir şey yoktu. Ayrıca beline bir havlu sarsa bile yaklaşan ereksiyonunu ablasından gizleyemeyeceğini biliyordu, bu sadece havluyu kaldıracaktı, bu yüzden döndü ve küçük kız kardeşine döndü.

Karen onun aletine bakarken gözleri büyüdü. Boyunun uzadığını ve şişmanladığını görebiliyordu. Hızla kardeşinin yüzüne baktı.

“Sen… sertleşiyor musun? Neden hardon alıyorsun?”

“Çünkü seksi kıçım küçük kız kardeşim sikime bakıyor. Buraya benim çıplak olmamdan fazlasını görmeyi umarak geldiniz; Buraya ereksiyonumu görmeyi umarak geldin, değil mi?”

“Hayır, sadece seni çıplak görmek istedim, ama bu beklenmedik bir ikramiye gibi. Yani sırf ben buradayım diye sert mi oluyorsun?

“Seksi kızların üzerimde böyle bir etkisi var.”

“Seksi olduğumu mu düşünüyorsun?”

“Sikimin ne kadar çabuk sertleştiğini görüyor musun? Neden hardon alacağımı düşünüyorsun? Çünkü sen seksi bir pisliksin ve onu görmek istedin.”

Karen, kardeşinin siki tamamen sertleşmeyi bitirip vücudundan yaklaşık otuz derecelik bir açıyla dışarı çıkarken bakmaya devam etti.

“VAY! Bahse girerim Janet ellerini senin aletine sokmayı çok ister!”

“Öyle düşünüyorsun ha?”

“Ah evet! Ağabeyinin fışkırtmasını yaptığı gibi, bir adamın aletine o beyaz şeyi fışkırttırıp fışkırtamayacağını görmek istediğini söyledi.

“İstersen fışkırtma yapabilirsin. Sana nasıl olduğunu gösterebilirim,” dedi John küstahça.

“Ah, sanırım ben ah… Sakıncası yoksa önce Janet’in bunu yapmasını izlemeyi tercih ederim,” dedi Karen, John’un ereksiyonuna bakmaktan onun yüzüne gergin bir şekilde bakarken. Gözleri heyecandan kocaman olmuştu. Açık ağzından hızla nefes aldı. Gözleri sürekli John’un sert penisine dönüyordu.

John kız kardeşini ikna etmeye çalışırken heyecanlandı. Eğer şu anda bu altın fırsatı değerlendirmezse, bunun tamamen kaçırabileceği bir şey olduğu hissini aşılamaya çalıştı.

“Tamam, kendin yapmaktansa Janet’i izlemeyi tercih edersen, sanırım benim için sorun olmaz.”

John arkasını dönüp aynaya dönerken kız kardeşini ikna etmeye çalıştı. Aynadaki yansımasını izledi. Yüzünde yaşadığı mücadeleyi, kararsızlığı görebiliyordu.

“Yani Janet seni fışkırtmaya çalışırsa senin için sorun olmaz mı?”

“Evet, sanırım öyle. Yaparsan daha çok zevk alırım Ama eğer çok korkuyorsan ve onun bunu yapmasını izlemeyi tercih ediyorsan, evet, isteseydin Janet’in yapmasına izin verirdim. Ama yine de izlemek isterdin, değil mi?”

“Ah evet, ben de onu görmek istiyorum. Ama sanırım onu ​​ilk seferinde izlemeyi tercih ederim. Ve o zaman bu kadar korkmazdım. Nasıl yaptığını gördükten sonra belki ben de yapabilirim.”

John umudunu yitiriyordu. Küçük kız kardeşinin uzanıp aletini alıp onu dürtmeye başlamasını ummuştu. Ama bu ereksiyon boşa gidecekmiş gibi görünmeye başladı.

“Tamam o zaman, eğer istediğin buysa.”

“Evet.., o zaman Janet’i aramalı mıyım?”

“Tamam, ama bunu gerçekten yapmak istediğinden emin olmalısın. Seni etkilemeye çalışmak için kardeşinin ve arkadaşlarının önünde ukalalık yaptığına dair hikayeler uydurmadığından emin ol.”

Karen başıyla onayladı ve döndü ve banyo kapısına yöneldi. Kapıyı açtı ve kafasını koridordan dışarı çıkardı.

Paula koridorda, Janet, diye bağırdı.

John’un kafası banyo kapısına doğru çevrildi. Karen’ın Janet’i arayıp onu davet edeceğini düşündü. Janet’in onu başından savmasına izin verme konusunda sadece yarı ciddiydi; kardeşine yaptırmaya çalışıyordu. Janet’in şu anda evde olduğundan haberi yoktu.

Janet’in banyo kapısında belirmesi yaklaşık on saniyesini aldı.

John, bunu gerçekten yapmak istediğinden emin olmamı istiyor. Sanırım kimseye söylemediğimizden emin olmak istiyor,” dedi Karen, Janet’e.

Banyonun karşısından arkadaşının erkek kardeşine bakarken Janet’in başı aniden döndü. John’un orada çırılçıplak, devasa bir ereksiyonla havada sallandığını görünce gözleri kocaman açıldı ve ağzı açık kaldı.

Hızla Karen’ın yanından geçti ve ona yaklaşırken John’un çıplaklığını izlemeye devam etti. John’un önünde durdu ve ereksiyonuna baktı.

Janet, yüzünde gergin ve açıkça heyecanlı bir ifadeyle John’a baktı.

Janet evde olmak John’u tamamen hazırlıksız yakalamıştı. Kız kardeşinin sert aletiyle oynamasını sağlamaya çalışıyordu ve aslında kız kardeşinin Janet hakkındaki tartışmasını ciddiye almamıştı. Janet’in ağabeyinin çakmasını izlediğini öğrenmek onun için belli belirsiz ilginçti. O hikayeyle ilgileniyordu çünkü Karen’ın Janet’in kardeşini onun önünde aynı şeyi yapmasını sağlamak için örnek olarak kullandığını düşündü. Karen’ın görmek istediği buysa, bunu ona göstermekten zevk alırdı. Ama eğer Janet gerçekten bir erkeği tavlayıp onu fışkırttırabileceğini görmek isteseydi, o zaman evet, buna gönüllü olurdu! Ve eğer kız kardeşi gerçekten Janet’in onu dolandırmasını izlemek istiyorsa, bu onu daha da iyi yapar.

“Buna dokunabilir miyim?” Janet, John’a baktı.

“Yalnızca iki elini de kullanırsan Janet. Sadece ona dokunmanı istemiyorum; Bunu hissetmeni istiyorum. Şeklini hisset, siz iki kızın sikimi ne kadar sertleştirdiğini hissedin.”

Janet, John’un ereksiyonuna bakarken açık ağzından nefes almaya başladı. Yavaşça iki eliyle uzandı ve John’un sikini okşamaya başladı.

John aşağı baktı ve Janet onu okşamaya başlarken ellerine baktı. Sikinin başından taşaklarına kadar sikinin şeklini hissetti. Sikini sıktı, şaftını okşadı ve sikinin başını tırnaklarıyla gıdıkladı. Elleri harika hissettiriyordu. Okşaması dizlerini zayıflatıyordu.

Karen, Janet’in yanına yaklaştı ve arkadaşı John’un ereksiyonuyla oynarken gözlerini Janet’ın ellerine dikti.

“Yani siz ikiniz denemek ve beni boşalmak ister misiniz?”

“Sanırım yapabilirim, ama emin değilim,” diye onayladı Janet.

John vücudunu kız kardeşine çevirdi.

John, “Karen’ın hissetmesine izin ver,” dedi.

Karen yaklaşırken kardeşine baktı ve tam Janet ellerini çekerken ereksiyonuna baktı. Karen uzandı ve diğer eli avucunun içinde testislerini tutarken parmaklarını John’un çükünün gövdesine dikkatlice sardı.

“Ne kadar sıcak olduğunu hissediyor musun abla? Sıkın… ne kadar zor olduğunu hissedin.”

Karen, açık ağzından sığ bir nefes alırken ağabeyinin ereksiyonunu okşadı. Karen, John’un ereksiyonunu her sıktığında; John içini çekti ve biraz daha geriledi.

“Sence Janet seni fışkırtabilir mi?”

“Pekala… hadi yatak odama gidelim ve öğrenelim,” diye önerdi John, bu sorunun cevabını zaten biliyor olmasına rağmen. Aklındaki en büyük soru, onu fışkırttığını görmek isteyen bu iki kızla boşalmayı ne kadar tutabileceğiydi.

Ayrıca kız kardeşinin sikini sıkmayı bırakmasının iyi bir şey olduğunu biliyordu çünkü o bunu devam ettirseydi, ellerinin onu bluzunun her yerine cum fışkırtmasını ne kadar çabuk sağlayacağını öğrenecekti.

John duş kapısından ıslak havlusunu aldı ve banyo kapısına yönelirken onu da yanına aldı. Kız kardeşinden ve arkadaşından uzaklaşırken ikisinin de gözlerini zıplayan aletinden alamadığını fark etti. İki kız onu koridorda fısıldayarak takip ettiler, onun kıçından bahsettiklerini düşündü. Yatak odasına girdi ve yatağına doğru yürüdü ve oturdu.

Janet onu yatağına kadar takip etti ve oturduğunda onun önünde dizlerinin üzerine çöktü. Karen yatağından birkaç metre uzakta durdu ve sadece izledi.

“Siz beni cum görmek istiyorsunuz. Peki siz bunu izlerken ben neye bakacağım?”

Janet hemen bluzunun düğmelerini açmaya başladı. Karen bluzunu şortundan yukarı çekmeye başladı. John seyredip beklerken hiçbir şey söylemedi. Yakında her iki kız da üstsüzdü.

“İkinizin de güzel göğüsleri var ama benim göğüslerinizden daha çok neyi görmek istediğimi biliyor musunuz? Ben bir popo adamım. Burada çıplak oturuyorum ve bence siz ikiniz de çıplak olursanız bu adil olur. Siz ikiniz benim için külotunuzu çıkarmaya ne dersiniz, böylece güzel amlarınızı ve sıkı küçük kıçlarınızı görebilirim.”

Kızların ikisi de birbirine bakarken kızardı. Janet önce pes etti, omuzlarını silkti, ayağa kalktı ve şortunu ve pantolonunu indirmeye başladı. Karen bir an tereddüt etti ve ardından şortunu ve pantolonunu da aşağı çekmeye başladı. Otuz saniyeden kısa bir süre içinde iki kız John’un yatak odasında çırılçıplak kaldılar.

John iki çekici nüye baktı. Daha önce yatak odasında hiç çıplak bir kız olmamıştı. Siki onları görünce zonkladı. Yatağında geriye doğru kaydı ve ortasına uzandı. Yatağının kenarına hafifçe vurdu ve Janet’in onunla yatmasını istediğini belirtti.

Janet yatağa tırmandı ve çıplak vücudunu tek başına onun yanına uzattı, başını göğsüne dayadı ve uzandı ve izin istemeden yumruğunu ereksiyonun etrafına sardı. John zevkle içini çekti. Çıplak kız kardeşine yaklaşmasını ve Janet’in karşısındaki yatağın yanında durmasını işaret etti.

Janet önce John’un şaftını sıkarak başladı çünkü kardeşinin onunkine yaptığını görmüştü.

Karen yaklaşıp yatağının yanında dururken John elini kız kardeşinin kalçasının arkasına kaydırdı ve çıplak yanaklarından birini sıktı. Sıkarken kız kardeşini yatağa yaklaştırdı.

Karen döndü ve John’a baktı ve uylukları yatağına dokundu ve onun yönüne doğru eğildi ve kedi höyüğünü öptü. Kız kardeşi anında sertleşti ama geri çekilmedi. O, höyüğü yumuşak bir şekilde öperek ve yüzünü onun kasık saçlarına sokarak orada oyalanırken, kız kardeşi rahatlamaya başladı.

“Öncelik mi bu?” Karen, John’un penisinin başındaki yarıktan bir precum damlası sızmaya başlayınca sordu.

“Evet, bu benim ön yargım. Kaygandır, kayganlaştırıcı gibi davranır, isterseniz devam edin ve hissedin,” diye tavsiyede bulundu John, dikkatli dinleyicilerine.

John kız kardeşinin höyüğünü öpmeye döndü. Onun uyarılmasının kokusunu alabiliyordu. Dilini dışarı çıkardı ve ucunu kız kardeşinin sıkı dudaklarının arasına itti ve klitorisini aramaya başladı.

“Ah, ne yapıyorsun?” Karen şaşkınlıktan aniden kaskatı kesildi ama yine geri çekilmedi, “az önce beni yaladın mı?”

“Sadece tadının ne kadar güzel olduğunu görmek istedim. İkiniz de herkesin zevkinin farklı olduğunu biliyorsunuz değil mi? Herkesin kendine özgü bir tadı vardır. Siz de isterseniz benim tadımı alabilirsiniz,” John hemen yanıtladı ve sonra tekrar dilini Karen’ın dudaklarının arasına itmeye başladı.

John, kızlardan birinin onun meyve sularını da tatmak isteyecek kadar meraklı olması için dua etti. Beklemesi uzun sürmedi. Janet, John’un dilini Karen’ın kapalı amcık dudakları arasında kaydırdığını izledi ve sonra tekrar John’un sızdıran aletinin başına baktı. Omuzlarını biraz silkti ve sonra öne eğildi ve dilini onun penisinin başındaki precumu yalamak için kullandı. John hafifçe inledi.

“Tadı nasıl?” Karen, Janet’e sordu.

“Hiçbir şey tatmadım.”

John yatakta sırt üstü uzanırken, “Ağzını başının üzerine koy ve sonra şafttan biraz daha sık, o şekilde tadabilmelisin,” dedi.

Parmaklarını arkadan Karen’ın bacaklarının arasına kaydırdı ve parmaklarını onun uylukları arasında yukarıya doğru hareket ettirdi. Başparmağını onun göt deliğine bastırdı ve ilk iki parmağını alt dudaklarının arasında kıpırdattı.

John kardeşinin yüzüne baktı. Yüzündeki bakış neredeyse onu cum yaptı. Gözleri şaşkınlıktan fal taşı gibi açılmıştı, arkadaşının elinin kardeşinin sikine ne yaptığını izlerken açık ağzından hızla nefes alıyordu. Karen’ın gözlerinin Janet’in yaptığı şeye odaklandığından emin değildi. Yüzündeki ifadeye bakılırsa, odağı başka bir yerdeydi.

Karen’ın yüzü seğirdi ve kaşları kalktı ve gözleri genişledi ve John onun amını ve pisliğini parmaklarının arasına sıkıştırdığında bacakları sertleşti. Yüzünü hiç bu kadar güzel görmemişti, yüzünde gösterdiği seksi tepkiler tamamen erotikti. Kız kardeşini cum yapmak istedi, böylece o yaptığında yüzündeki ifadeleri izleyebildi.

Janet, John’un yüzüne baktı ve sonra biraz omuz silkti ve sonra eğildi ve dudaklarını John’un sikinin başının üzerine kaydırdı ve onun çük şaftını yumruğuyla sıkıca sıkarken güçlü bir şekilde emdi. Janet sıktı ve sikinden daha fazla precum emerken John’un kıçını kaldırdı.

“Oh siktir et Janet… ağzın çok iyi hissettiriyor!”

Karen eğildi ve dengesini sağlamak için bir elini yatağa koydu, diğer eliyle uzandı ve parmaklarını John’un top kesesine doladı. Janet ağzını John’un sikinden aldı ve arkasına yaslandı ve sik şaftını tekrar okşamaya başladı.

“Lanet olsun kardeşim… elin de iyi hissettiriyor. Tırnaklarını kullan, taşaklarımı tırnaklarınla ​​kazı. Ah kahretsin, kahretsin abla… Taşaklarımdaki tırnaklarına bayılıyorum!”

“Tanrım Karen, şu anda ne kadar çok şeyin ortaya çıktığına bak!”

Janet’ın yumruğu, yukarı doğru her vuruşunda berrak sıvının daha fazlasını dışarı pompalarken, precum John’un sikinden serbestçe akıyordu. Bu iki kız, John’u yükünü dağıtmaya çok yaklaştırıyordu.

John kolunu Janet’in sırtına koydu ve çıplak vücudunu onunkine yaklaştırdı. Daha yakına sokuldu ve bir bacağını onun uyluklarının üzerine koydu ve kedi höyüğünü John’un üst uyluğuna doğru itti. Sıcaklığı hissedebiliyordu ve kedisinin ıslaklığını uyluğunda hissetti.

“Oh…mnnn…oh,” John yüksek sesle inledi, Janet sikini daha hızlı okşamaya başladı.

Onu boşalmaya çalışan iki çıplak kıza sahip olmanın keskin erotizmi John’u eziyordu. Elini ablasının biçimli kıçının yanakları arasında görmek, gerçekleşmesini asla hayal etmediği bir heyecandı.

İnlerken başını geriye attı ve sırtını kamburlaştırarak sikini daha yükseğe itmeye çalıştı ve Janet’e daha kolay erişmesini sağlamaya çalıştı.

“Ah lanet olsun… elin çok iyi hissettiriyor Janet… lütfen durma!”

Janet, John’un sik şaftındaki tutuşunu, elinin arkasından şaftına damlayan precumu silmek için yeterince uzun bir süre serbest bıraktı ve sonra siki kendi precum ile kaplandığında, kaygan aletini tekrar yakaladı ve hızla onu krikoya başladı. Eli, iyi yağlanmış şaftında zahmetsizce yukarı ve aşağı kaydırdı.

“Oh… siktir et Janet… oh, oooh… beni boşaltacaksın!”

Janet’in eli, John’un precum kaplı penisini, kardeşinin onunkini yaptığına tanık olduğu hızda okşamaya çalışırken yeni bir hız kazandı. Karen tırnaklarını hızlı bir şekilde John’un taşaklarında gezdirmeye başladı.

“Neredeyse geldim… Ah… kahretsin! Ben… gittim ve… Boşalıyorum!”

John’un uylukları gerildi, sırtını kamburlaştırırken topuklarını yatağa sertçe bastırdı. Siki patlamaya başlarken Janet’in çıplak vücudunu kendisine daha sıkı çekmeden önce on vuruş daha aldı.

“Ahhhh siktir… Ahhhh… Ahhhh… Ahhhh… Ahhhh… Ahhhh…”

Karen, John’un testislerinin elinde nabzı attığını hissetti, sperm penisinden fışkırmaya başladı. Uyluklarını kenetledi, sperminin dışarı fışkırmasını ve göğsüne ve midesine püskürmesini izlerken kardeşinin parmaklarını dudaklarının arasına sıkıştırdı.

“Oh kahretsin… bu harikaydı… teşekkür ederim Janet… daha önce kimse bunu benim için yapmamıştı,” diye itiraf etti John, yatağında nefes nefese yatarken, cum hala aletinden sızıyor.

“Doğru mu yaptım? Lanet olsun çok eğlenceliydi. Birazdan eve gitmem gerekiyor ve oraya vardığımda bunu kardeşim için yapmak istiyorum. Aynı şeyi onun için de yapsam onun için sorun olacağını düşünmüyorsun, değil mi?”

John, nefes nefese, “Kardeşin Janet’i şahsen tanımıyorum,” dedi, “ama onun krikoyu izlemene izin verirse, o zaman hiç umursayacağını sanmıyorum. Aslına bakarsan, az önce benim için yaptığın gibi onu başından savursan çok seveceğinden eminim. Sadece onu tavlamanın sorun olup olmadığını sor ve sonra aletinin ne kadar hızlı sertleştiğini izle. Ve eğer aptalca bir nedenle hayır derse, bunu benim için istediğin sıklıkta yapman için açık bir davetin var. Bu fevkaladeydi!”

Karen, John’un atılan banyo havlusunu aldı ve erkek kardeşinin göğsündeki ve midesindeki spermleri temizlemeye başladı.

Elini ıslak havluya sildikten sonra Janet sırtına yuvarlandı ve John’un yatağından kalkmaya başladı.

“Bir dakika burada Janet,” diye sordu John, ona doğru yuvarlanırken ve sağ elini onun baldırlarının arasına kaydırırken, “bırak da iyiliğini geri vereyim.”

John parmaklarını dudaklarının arasında gezdirirken Janet yerinde dondu ve inledi ve parmaklarıyla dudaklarına masaj yapmaya ve başparmağıyla klitorisle alay etmeye başladı.

John erotik bir şekilde kulağına fısıldadı, “Amcım sırılsıklam Janet,” diye fısıldadı, “Parmaklarımı sana sokacağım; Parmaklarımla amını becereceğim.”

Janet hemen sertleşti. Hiç kimse vücuduna John’un ona dokunduğu gibi dokunmamıştı. John’un parmakları vajinasına girmeye başlar başlamaz uyarılma seviyesi yeni bir seviyeye ulaştı.

“Oooh… oh… mmmm…”

John, Janet’e merhamet göstermedi. Onu cum yapmak istedi. Ve dikkatini güzel kız kardeşine çevirebilmek için onun çabucak boşalmasını istedi.

Orta parmağını yavaşça Janet’in sırılsıklam ıslak vajinasına itti. Dijital müdahalesine karşı herhangi bir direnç hissetmeden parmağını sonuna kadar itti. İlk başta yüzünü izlerken yavaşça yaptı. Zaten ne kadar yakın olduğunu gördü, bu yüzden başparmağı klitorisine sürterken onu daha hızlı ve daha hızlı parmaklamaya başladı.

Janet sırtını kavislendirdi, başını, kıçını ve topuklarını yatağa sertçe bastırdı ve John hızla parmağını amının içine ve dışına sıkıştırırken daha da yükselen seksi bir inilti başlattı. Ağzını göğsüne doğru indirdi ve sağ meme ucunu hafifçe ısırdı.

Bacakları birkaç kez titredi ve sarsıldı ve sonra oldu.

“Ooooooo… Ooh… Ouuu… Oh… Oh… Oh… Oh…”

Janet, John’un parmağına dolandı. İnledi, çırpındı ve vücudu kaskatı kesildi ve sonra aniden gevşedi. John yavaşça parmağını Janet’in amından çıkardı. Nefes nefese onu izledi. Parmağını burnuna götürdü ve kokladı, sonra parmağını dudaklarının arasına kaydırdı ve onun suyunu emdi.

“Tadın çok güzel kızım. Bundan zevk aldın mı?”

Janet nefes nefese kaldı. Cevap veremedi.

“Hey abla şimdi sıra sende. Onu yatağa tırman ve göğsüme otur. Sakıncası yoksa her zaman güzel amına yakından bakmak istemişimdir.”

Karen bir an tereddüt etti, görünüşe göre kararını vermeden önce nefes nefese orada yatan Janet’e baktı ve sonra çekinerek yatağa tırmandı. Diz çöktü ve Janet’in yatakta kendi yolundan çekilmesini bekledi ve sonra bacağını kardeşinin göğsünün üzerinden savurdu.

John iki elini ve kollarını kardeşinin bacaklarının arasına kaydırdı ve Karen’ın amına bakarken yukarı uzandı ve her iki kıç yanaklarını avuçladı.

“Uzan ve ana tahtaya tutun ve öne doğru eğil. Dizlerini omuzlarımdan tut ve güzel amını ağzıma indir.”

“Beni yine orada yalayacak mısın?”

“Oh evet… ama bu sefer oyun oynamıyorum… Sen yüzümün her yerine boşalana kadar amını yiyeceğim.”

Karen, dizlerini John’un omuzlarının üzerine koydu ve uzanıp John’un yatağının başlığını tuttu ve ağırlığını dizlerine vererek öne doğru eğildi. Bacaklarının arasına baktı ve kardeşi dudaklarını yalarken izledi ve yavaşça ağzına doğru onu kedi indirirken ona gülümsedi.

John başını hafifçe kaldırdı ve ağzıyla Karen’ın amına tutundu. Dudaklarını diliyle ayırdı ve ablasının amını araştıran dili ve emme ağzıyla keşfetmeye başladı.

“Hımm… Hımm…! Oh…mnnn…oh, bu iyi hissettiriyor…!”

John dilini aşağı indirdi; onu kedi dudakları arasından dışarı kaydırdı ve aşağı doğru hareket etti ve perinesini yaladı ve sonra diliyle daha da aşağı gitti ve sıkı eşek yanaklarını yalamaya ve dilini buruşuk anüsüne sokmaya başladı.

Janet’in yüzüne hızla bakarken Karen’ın gözleri şaşkınlıkla büyüdü. Janet, çıplak erkek ve kız kardeşin yanında yatarken klitorisini yavaşça okşarken Karen’ın yüzünü yakından izliyordu.

“Göt deliğimi yalıyor… ve bu… çok iyi hissettiriyor!”

John, kız kardeşinin kıçının yalanmasından hoşlandığını öğrendi. O bir popo adamdı ve bu onun için büyük bir dönüş oldu.

Dilini amcığına geri götürdü ve klitorisine saldırırken yukarı kaydırmadan önce vajinasının içine ve dışına birkaç kez hafifçe vurdu.

“Oh evet, kız kardeşinin amını ye,” diye cıyakladı Janet, John’un kendi amını hızla parmaklarken kız kardeşinin amını yemesini izlerken zevkle ciyakladı.

“Mmmm… hmmm… ummm… kahretsin! Em beni!” Karen boğuk bir sesle fısıldadı.John

, klitorisini emerken işaret parmağını kız kardeşinin göt deliği üzerinde döndürmeye başladı.Karen kalçalarını sallamaya, kedisini ağzına daha sert kaydırmaya başladı.

Kız kardeşi kalçalarını her geriye ittiğinde John’un parmağına daha fazla baskı uyguluyordu. John dirseğini yatağa dayadı ve bileğini ve parmağını sertleştirdi. Dudaklarını emmeye ve klitorisini dillendirmeye devam etti. Karen kalçalarını tekrar geriye itti ve şüphesiz John’un parmak ucunu neredeyse anüsüne girerken hissetti.

Biraz öne eğildi ve sonra geri itmeyi tekrar test etti. Bu sefer John’un parmağının ucu Karen’ın büzgen kasını geçti ve kız kardeşinin bakire göt deliğine girdi. Dondu ve artık geriye doğru itmedi. John emmeye ve yalamaya devam etti.

Karen deneysel olarak kıçını kardeşinin elinde biraz daha geriye itti ve John’un parmağının daha derine girmesine ve ilk eklemine kadar girmesine izin verdi. John onu amını emerken mükemmel bir şekilde hareketsiz kaldı.

John, Karen’ın klitorisini emdi ve o takdirle inledi. Parmağını kıpırdattı ve kız kardeşinin göt deliğine biraz daha derine soktu ve bekledi.

Kız kardeşinin kalçaları yine yüzünde bir o yana bir bu yana sallanmaya başladı. Yukarı ve aşağı ağzında onu kedi Kayar. Parmağını kısmen kız kardeşinin kıçından çıkardı ve sonra yavaşça geri itti.

Karen alçak bir inleme sesi çıkarmaya başladı. Amını kardeşinin ağzına daha sert bastırdı. John yüzüne daha fazla baskı uygularken ön dişleri için endişelenmeye başladı. Parmağını onun göt deliğinden biraz daha hızlı kaydırmaya başladı. Ablası gitgide daha yüksek sesle inlemeye başladı.

“Oh kahretsin. Ohhhh, ohhhh yeaaahh.”

John kız kardeşinin inlediğini duyar duymaz ereksiyon geri dönmeye başladı. Kız kardeşinin, amını yerken kıçına parmak sokmasına izin veren katıksız erotizmi, hardon’unun intikamla geri dönmesini sağladı.

Janet, kedisini daha hızlı parmaklarken John’un ereksiyonunun geri dönmesini izledi. Bu sertonun bu sefer ne ürettiğini tatmadan fışkırtmasına izin vermeyecekti. Parmaklarını John’un ereksiyonunun tabanına doladı ve eğildi ve ağzını sikinin başının üzerine kaydırdı ve ağzını kapattı ve sikini emmeye başladı.

Janet, John’un sikini emerken küçük bir orgazm için kendini parmakladı. Sonra parmağını amından çıkardı ve John’un kıçının yanakları arasına kaydırdı. Parmağını aldı, kendi kedi sularıyla kapladı ve yavaşça ama sıkıca John’un götüne doğru itti.

Janet, erkek kardeşinin kendi pisliğini parmaklarken izlemişti, erkek kardeşi onu daha zor cum yaptığını iddia etti. Aynısını John için de yapıp yapamayacağını görmek istedi. Başını aşağı yukarı sallamaya başladı, ıslak dudaklarını John’un sikinin başı ve gövdesi üzerinde kaydırdı.

Kalçaları yataktan kalkarken John’un topukları yatağa battı. Janet arkasına yaslanmak zorunda kaldı, yoksa John sikini onun boğazından aşağı iterdi. Kalçaları kalktı ve o pozisyonda dondu. Parmağını John’un göt deliğine olabildiğince derine iterken ağzını sikinin başının etrafına kenetledi. Parmağını John’un kıçında daire şeklinde döndürmeye çalıştı.

Janet parmağını kıçına doğru iterken John içgüdüsel olarak dizlerini daha da açtı. Janet, taşakları seğirmeden hemen önce John’un penisinin başının ağzında daha büyük şiştiğini hissetti ve aleti onun ağzına boşalmaya başladı. Janet kendini savunmak için yutkundu.

Janet sikinden cum emerken John kız kardeşinin amına inledi.

Karen geldi. Onun orgazmı onu kedi rafa gibi çığlık attı, o parmak onu pislik ihlal olarak klitoris karşı yendi olarak kardeşinin dilini hissedebiliyordu. Hayatı boyunca hiç böyle bir şey hissetmemişti.

“Ooooooooohhhhhh, evethhh, amımı ye!”

Janet, John’un cum fışkırtmasından sonra her fışkırtmayı yutmaya çalışırken, John Karen’ın kedisini güçlü bir şekilde emerken inledi.

John hiç bu kadar sert boşaldığını hatırlamıyordu. Janet’in beklenmedik oral seks işi olabilirdi. Bu onun ilk oral seks işiydi ve parmağını pislik içinde oynatırken onun tüm boşalmasını yutmasıyla sona erdi.

Ama normalden daha zor olan orgazmının muhtemelen bir parmağının kız kardeşinin seksi göt deliğine gömülmesi ve dilinin onun tatlı ve sulu vajinasına sıkışmasıyla ilgisi olduğunu düşündü.

Karen yatağın başlığını bıraktı ve vücudunu ağabeyinin yüzüne kıvırdı. Ellerini başının arkasına kaydırdı ve boşalmaya devam ederken kaldırdı.

“Ohhh… evet… beni yiyor, oh, evet… evet… evet…!”

John genişçe sırıtıyordu; sırıtışından dolayı ağzını Janet’in amıyla temas halinde tutmakta zorlanıyordu. Az önce onun amını yediği için sırıtıyordu. Kız kardeşini ilk cunnilingus orgazmı için yemişti. Ama sonuncusu olmayacağını umuyordu, gelecekte ağzından daha fazlasını isteyeceğini umuyordu.

Karen ağabeyinin kafasındaki tutuşunu bıraktı ve onun yanına yuvarlandı, orgazmından aşağı inerken nefes nefese kalırken yatağında başının üstünde yattı.

John uzandı ve elini nazikçe Janet’in yüzünün yanına koydu ve yüzünü onun yönüne çevirdi. Yaklaştı ve dudağından öptü. Janet’in gözleri şaşkınlıkla kocaman açıldı. John dilini onun dudakları arasında kaydırdı; o onun ağzının içinde onun cum tadı alabildiği için onun dudaklarında ablasının amını tadabileceğini biliyordu. Fransız öpücüğüne çabucak yenik düştü ve diliyle düelloya başladı.

“Bu bir teşekkür öpücüğü Janet. Bana ilk oral seks işimi yaptığın için teşekkür ederim. Bunu benim için yaptığın için minnettarım. Benim de fışkırttığım her şeyi yutmana bayılıyorum… Bir erkeğin ona ilk oral seks yapan kızı asla unutmadığını biliyorsun, değil mi?”

“Bunu bilmiyordum,” diye kızardı Janet.

“Bir an önce eve gitmen gerektiğini biliyorum. Ama sana bir şey söylemek istiyorum. Hala istiyorsan devam et ve kardeşine o el işini ver. Ama amını yemesini istemiyorsan ya da yapmayı teklif etmiyorsa, o güzel küçük kıçını buraya getir ve durmam için yalvarana kadar amını yerim. Sana bir kız borçluyum… ve tıpkı ablamın yaptığı gibi yüzümün her yerine boşalman benim için bir zevk olur. Ve bu Janet’in ayakta bir teklifi, talep üzerine sana… ne zaman istersen… buraya gel ve donunu bırak, yüzüm orada olacak.”

Janet aynı anda hem kıkırdadı hem de kızardı. Karen’a baktı ve daha da kızardı.

“Bak, sana kardeşimin onu çıplak görmemizin bir sakıncası olmayacağını ve ereksiyon yaptırırsak muhtemelen bize kötü davranacağını söylemiştim. Yani kardeşin seni yese bile Janet, yine de buraya gelip kardeşimin seni yemesine izin vermelisin. Aman Tanrım, bu çok iyi hissettirdi!”

“Kardeşim beni yemeyi teklif ederse… seni de yemesini görmemi ister misin?” Janet soran gözlerle Karen’a baktı.

“Hayır… Sanırım kardeşimin amımı yemesine izin vereceğim. Bu konuda oldukça iyi.”

“Hoşgeldin kardeşim, her zaman ve demek istediğim her zaman lezzetlisin. Ve biz am yemekten bahsederken, ah… Bir sorum var Janet. Kardeşinin çakmasını izlemek için evine gelen diğer kızlar, ikiniz kadar güzeller mi? Yani… sence bir iki tanesi buraya gelip senin yaptığın gibi benim sikimi fışkırtabilecekler mi diye bakmak isterler mi, yoksa onlar da amcıklarını yemek isteyebilirler mi? Onlara sor ve bana haber ver tamam mı?”

Son

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

 

3967 total views, 6 today