Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

DUL KADINI BECERİNCE KENDİSİNE GELDİ için yorumlar kapalı

DUL KADINI BECERİNCE KENDİSİNE GELDİ

| Genel | Mart 8, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39


Yaşım 44 ve 5 yıl önce kocası ölünce dul kalmış olan bir bayanım. Çevredeki kişiler ve arkadaşlarım hala çok güzel bir bayan olduğumu söylüyorlar. Aslında doğru olabilir çünkü yerel bir güzellik yarışmasında ve 20-25 yıl kadar önce ikinci olmuştum. Ama bu durumda olmama ve maddi olarak rahat olmama rağmen bazı sıkıntılarım vardı. Öncelikle oturduğum ev kocamın ailesinin eviydi ve 50-60 yıldır burada oturuyorlardı. Dolayısıyla kocam öldükten sonra sikişmeye niyetlendiğim her erkek bir şekilde onlarla tanıdık çıkıyordu. Küçük bir yerde yaşadığımız için geriye kalan tek çarem porno hikâyeler okumak ve internetten aldığım dildo ile kendimi tatmin etmek oluyordu.

Kocam öleli 6 ay kadar olmuştu. Yani bundan 4 yıl önceydi. Yandaki evde neredeyse velimizde büyüyen çocuk askerliğini bitirmiş ve evine dönmüştü. Ailesi onun şerefine bir piknik düzenledi ve benim gibi yakın gördükleri komşularını davet etti. Pikniğe askısız bir üst ve şort giyerek gittim ama bu günün sonunda eve yeni sex hikâyeleri ile dönmeyi amaçlamıyordum. Yedik, içtik, hopladık, zıpladık ve akşamüstüne doğru herkes yorgun düşüp bir taraflara çekildi. Ben de ormanlık alana girdim ve sakin bir yer bulup bir ağacın altına uzandım. Gözlerimi kapatmıştım ama bir ses duyunca açtım ve kafamı kaldırdım. Gördüğüm şey, açıktaki omuzlarımı, bacaklarımı gün boyunca dikkatle izleyip azan askerden dönmüş delikanlının bana bakarak 31 çekiyor olduğuydu.

Onu gördüğümde utanmadı. Yakında evlenecekti ama 1 yıldır karı sikmediğini, beni görünce dayanamadığını söyledi. Bu arada hala kendisini tatmin etmeye çalışmaya devam ediyordu. Çocuğa acıdım mı yoksa benim de canım mı çekti bilmiyorum, yanına gittim ve elindeki sikini alıp sakso çekmeye başladım. Suratıma boşaldığında hiç de pişman değildim, kocam gittikten sonra elime erkek sinek bile değmediğinden iyi gelmişti. Ama bir yılın azgınlığını atamayan komşuma yeterli gelmedi. 5 Dakika sonra tekrar dimdik olan sikini bu sefer açığa çıkarttığı göğüslerimin arasında hareket ettirmeye başladı. Ama boşalmadı, şortumu çıkarttıktan sonra üzerime çıktı ve ağaçların arasında beni becerdi. İçime boşaldığında ise tekrar yaşamaya başladığımı hissetmiştim. Çocuk canlanmıştı. O evlenene kadar buluşmaya ve sikişmeye devam ettik. Sonrasında ise beni tanıştırdığı bir arkadaşıyla yaşanmış seks hikâyeleri arasına eklemeler yapmaya devam ettim.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39