Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Çılgın Seksimizi Kameraya Kaydettiler

| Genel | Aralık 21, 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

d
Selamlar ben Konya’dan 24 yaşında bekar bir erkeğim. Şu an da bir işte çalışmıyorum ancak size şimdi anlatacağım hikayem sırasında çok iyi bir işte çalışıyordum ve işimi kaybetme sebebim bu seks hikayem oldu. Şimdi sizlere maceralarla dolu biraz da ilginç olan hikayemi anlatacağım yorumlarınızı merakla bekliyorum. Bundan 1 yıl önce yaşadığım bu hikayeden çok büyük dersler çıkardığımı da belirtmek isterim. 1 yıl önce çalıştığım iş yerimde tanıştığım bir bayan vardı. Adı Zerrin ve çok seksi bir bayandı. Onun güzelliği benim başımı döndürüyordu ve beni deli ediyordu. Zaten çok geçmeden aramızda bir şeyler olmaya başlamıştı. Duyusal bir bağ olarak başladığımız bu ilişki yön değiştirmeye başlamıştı.

İş yerinde de dikkatleri çeken bu ilişki bizim için bakış açılarını değiştirmeye başlamıştı. Zerrin çok rahat bir bayan olduğundan bunları hiç takmıyordu ama ben ona göre çok daha tedirgindim. Artık ilişkimiz ilerledikçe biz gece gündüz birlikte olmak ve yan ana kalmak istiyorduk hatta ben evlilik bile düşünmeye başlamıştım çünkü Zerrinden vazgeçemiyordum. Zerrin bir süre ev arkadaşımla yaşadığım evime gelip benimle yaşamaya başlamıştı. İşte ilişkimiz bu açıdan sonra çok fazla şekil değiştirmişti. Her gece aynı yatakta yatıyorduk ve artık birbirimize dayanamıyorduk. Artık ben onun yanımda duran seksi vücuduna daha fazla karşı koyamıyordum. Bir gece Zerrin’i uykudan uyandırarak onu öpmeye başladım ve büyük seksimizi başlattım.

Ancak ikimizin de hesaba katmadığı benim ev arkadaşım Berkay’ın aklına gelen bir çakallık vardı. Biz birlikte kalmaya başladığımızdan beri odamıza yerleştirdiği kamera bizim o gece yaşadığımız her şeyi kaydetmişti. Zerrin o gece bana çok seksi ve zevkli bir sakso çekmişti ve biz neredeyse sabaha kadar sikişmiştik. Benim Zerrin’in amını yalarken gözlerimden belli olan zevk anlarım ve Zerrin’in zevkten titreyerek boşaldığı o anları kamera saniye saniye kaydetmişti. Zerrin’i amından deli gibi sikerken onun üstümde zıpladığı ve o zıplarken dolgun memelrinin deli gibi sallandığı anlarda bu kameradaydı. Ve arkadaşım çektiği bu gizli seks videosunu internete paylaşmıştı biz ikimizde herkese rezil olmuştuk ve işten atılmıştık

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39