Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

BEKARETİMİ BENİ SİKEN DÖRDÜNCÜ ERKEĞE VERDİM için yorumlar kapalı

BEKARETİMİ BENİ SİKEN DÖRDÜNCÜ ERKEĞE VERDİM

| Genel | Mart 23, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Şu anda 22 yaşıma girdim ve üniversitede okuyorum. Aynı zamanda kızıl saçlarım, yeşil gözlerim, beyaz tenim ve uzun, biçimli vücudumla erkeklerin fazlasıyla dikkatini çeken bir kızım. Yani size anlatabileceğim sex hikayeleri oldukça fazla miktarda. Ama bugün beni beceren erkekler arasında ilk 3’e giremese de bekaretimi alan lisedeki sevgilimi anlatacağım.

Lise son sınıfa kadar akıllı uslu kabul edilen kızlardan birisiydim. Ama o yıl çıktığım erkek arkadaşım beni sarhoş ederek götümden sikmişti. Yani liseli sex hikayeleri arasına yeni öyküler ekleyen bir kız haline gelmeye başlamıştım. Beni beceren ilk çocuk akabinde benden ayrıldı ve beni becerdiğini tüm okula anlattı. Kısa bir süre sonra ‘kaşar’ olarak anılmaya başladım ve erkeklerin sikmek için fırsat kolladıkları bir kız haline geldim. Okulun düzenlediği bir dansta bu hikayeleri duyan ve beni basketbol salonunda sıkıştıran iki çocuğun becermesi ile tecrübelerim daha da arttı. Ama bakire olduğumu söylediğim için onlar da siklerini ağzıma vermekle ve beni götümden sikmekle yetinmişlerdi. Tabi bununla yetindiler derken, boşaldıkları sırada siklerini ağzıma vererek döllerini yutmamı sağladıklarını da söylemem gerekir.

Sonuçta bakire ama az da olsa cinsel tecrübesi olan bir kız haline gelmiştim. Okulda kaşar olarak anılmama aldırmayan ve beni sevdiğini söyleyen yeni erkek arkadaşım ise kızlık bozma hikayeleri içinde yer akan bu öykümün kahramanı olacaktı. Beni sikmesi gerekmediğini, yanımda olmasının ona yettiğini söyleyen erkek arkadaşım, beraber yalnız kaldığımız ilk hafta sonunda beni sikme fırsatını kaçırmadı. Onların evde ders çalıştığımız sırada annesi pazara gidince beni mutfağa götürdü ve çıkardığı bal kavanozunu göğüslerime dökerek yalamaya başladı. Onunla yatmayı planlamıyordum ama bu durum onun kadar benim de azmamı sağlamıştı. O yalayarak aşağıya inmeye devam ederken külotumu çıkarttım ve kulağına ‘gel artık aşkım’ diye fısıldadım. O kadar hızlı sikini amıma soktu ki, kızlığımın nasıl bozulduğunu anlamadım. Ama beni becerdikten sonra boşalacağı sırada o da diğer çocuklar gibi sikini dışarıya çıkardı ve yüzüme boşaldı. Beni siken ve döllerini yuttuğum 4.kişi olan çocuk, kızlığımı alan kişi oldu. Sonrasında da beni sikmeye devam etti ama arada sırada beni arkadaşlarına da ikram etmeye başladı.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39