Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

BECERDİ DE BECERDİ için yorumlar kapalı

BECERDİ DE BECERDİ

| Genel | Şubat 18, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Porno hikâyeler arasında okuduğum uzun süren cinsel tecrübeler yani seks maratonu sayılabilecek öyküler bana doğruymuş gibi gelmezdi. Ama geçen hafta beni sikmesi için eve getirdiğim genç bu hikâyelerin belki de doğru olabileceğini ispatladı.

18 yaşımda iken evlendiğim için daha önceki dönemlerde ve evlilik hayatım boyunca sizlerce paylaşabileceğim gerçek sex hikâyeleri edinme şansım pek olmadı. Ama yaklaşık 10 yıllık bir evlilikten sonra boşandığımda yani 27 yaşıma gelmişken yeni cinsel tecrübeler edinmek için hiçbir fırsatı kaçırmamaya başladım. Boşandığım kocam oldukça varlıklı bir adam olduğu için ayrılma kararımızı veren mahkeme iyi bir nafaka da bağlamıştı. Böylece beni sikecek olan erkekler bulmak için her gün gezmeye çıkıyordum ve parasını da eski de olsa kocam ödüyordu. Dışarı çıktığım akşamlarda genellikle otellerde bulunan barları tercih ediyordum. Çünkü orada kalan yalnız erkekleri tavlamak ve hemen birkaç kat üstte bulunan odalarındaki yatağa atlamak çok kolay oluyordu. Otel maceralarım sırasında 18 yaşındaki komilerle de 60-70 yaşındaki iş adamlarıyla da sikişme şansı buldum. Ama beni neredeyse aralıksız 2 gün boyunca siken adamla tesadüfen tanışmıştım.

O gün arabamla yolda giderken birden bir ses geldi ve araba yalpalamaya başladı. Otomobili durdurup kenara çekince lastiğin patladığını gördüm. Araba lastiği değiştirme konusunda hiçbir fikrimin olmaması beceriksizlik olarak kabul edilebilir ama cep telefonumu evde unutmuş olmam şanssızlıktı. Çok da işlek olmayan yolda bir araba durunca sevinmiştim. Arabanın camına yaklaşarak beni yakın olan evime bırakmasını istedim. Ev güzeldi ama neredeyse dağ başında olduğu için buna benzeyen durumlarda sorun olabiliyordu. Hiç çekinmeden ‘Bırakırım ama bana çok ters kalıyor. Seninle gelirsem götünden sikerim’ dedi. Suratına bakınca şaka yapmadığı anlaşılıyordu. Ben de böyle maceralara açık olduğumdan kabul ettim. Hatta eve giderken ona sakso çekmem de yaşanmış seks hikâyeleri arasında yer alan öykümün başlangıç noktası oldu. Eve geldiğimizde ise hiç vakit kaybetmedi ve masanın üzerinde beni görümden becerdi. Fakat adan durmak bilmiyordu. 2 gün boyunca sikini her deliğime sokup çıkarttı, bana mısın demedi, becerdi de becerdi. İşime geldi, sonrasında bir hafta erkek aramaya çıkmadım.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39