Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

İlk Aktif Cinsel Deneyimim – Aynı Apartman 4 için yorumlar kapalı

İlk Aktif Cinsel Deneyimim – Aynı Apartman 4

| Genel | Haziran 30, 2022

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Her zamanki gibi bir gündü ve saat akşam 22:00 sularıydı. Ben İsmet’le whatsapptan havadan sudan konuşuyor mesajlaşıyorduk. O esnada İsmet bana – Off misafirlerden nefret ediyorum, odamı işgal etmişler ev misafir dolu nerede yatıcam ben ya gibi bir şey yazdı. O gece bizde bir akrabamızın düğünü için il dışından gelen iki tane yaşlı teyze vardı. İsmetler’in ise bir yakınlarının cenazesi olmuş ve evlerinde il dışından gelen birçok yatılı misafir bulunmaktaydı. İsmet’in o şekilde yazışına karşılık ben de öylesine gel bizde yat demiştim. Çünkü İsmet’in bizde kalabileceğini düşünmüyor ve bu lafı tamamen öylesine yazmıştım. Bizde kalmayacağını düşünmeme sebebim ise İsmet’i anal seks olmadan önceleri geçmişte bazen ev boşken bize gelsene diye onu mesaj yoluyla çağırdığımda şuraya gidicem şunu yapıcam gibi çeşitli bahaneler üreterek gelmediği olur ve ben de gel ne olcak sonra yaparsın gibi ısrarcı tutumda bulunur ve o da niye çağırdığını bilmiyorum sanki gibi şeyler yazardı. Yani ben onun gelmeyeceğini düşünerek öylesine gel bizde yat demiştim. Bu mesajıma karşılık yok saat kaç olmuş bu saatte gelmeye utanırım gibi bir şey yazdı ve ben de ne utanması saçmalama sanki yabancı mı bizimkielr annemlerden mi utanıyorsun gibi şeyler yazmıştım. Çünkü utanması için bir sebep yoktu, aileler yakın komşuydu, akraba gibi bir samimiyetimiz vardı. O da bilmemki anneme sorayım bi yazdı ve ben de o an bu gelecek herhalde diye içimden geçirdim. Çünkü hiç beklemediğim bir şeydi ve benim öylesine söylemiş olduğum laf gerçekten kalmasına sebep olmuştu. On dakika sonra geliyorum tamam yazdı. Ben de içeriye geçip yaşlılarla oturup çay içen bizimkilere İsmetin ev doluymuş ben de gel bizde kal dedim deyip bizde kalacağını söyledim. Annem de evlerinin durumunu biliyor olacaktı ki aynen iyi yapmışsın kalsın deyip onayladı. Zaten o esnada odamda iki tane yatak bulunuyordu. Abim askerdeydi ve yatağı boştu. İsmet biraz zaman sonra bize gelmişti ve hep beraber içerde bizimkilerle bir süre oturduk. Artık herkes yatacak hale geçeceğinden annem bizdeki iki yaşlı teyze için içeriye yatak serdi ve herkes yatacağı yerlere geçip iyi geceler haline dönüldü.

Biz odaya girdiğimiz anda ben direk kapıyı kitlemiştim. Işığı bile açmadan İsmet’e yanaştım ve öpüşmeye elleşmeye başlamıştık. Yatağıma uzanıp öpüşmelere devam ettikten sonra ismetin altındakini çıkarıp götünü okşamaya başladım. İsmetin üzerine her zamanki gibi yüzüstü pozisyonda uzanıp aletimi dolgun ve iri kalçasının arasına sürtmeye başladım. İyice tükürüklediğim yarrağı kalçasında gezdirirken ayağa kalkıp İsmet’e bacaklarını yataktan aşağıya doğru salmasını istedim. İsmet bacaklarını yataktan aşağıya doğru saldı yani sadece gövdesi yatakta kalmış oldu adeta ters bir “L” harfini aldı. O haldeyken İsmet’in arkasına geçip sürterken bu şekilde sokarak içine yavaşça ittirdim. Yavaş yavaş İsmet’in daracık deliğine sikimi ittirirken içine tamamını yavaşça sokup o yavaşlıkta ileri geri kaktırmaya başlamıştım. Çok yavaş ve ses çıkarmadan İsmet’in içindeydim. Aşırı adrenalinli bir andı. Evde annemle babamın odasıyla benim odamın arasında mesafe vardı, yaşlıların odası biraz yakındı ama onların duyabileceğini bile düşünmüyordum çünkü . O halde İsmet’in içinde biraz kaldıktan sonra içinden çıkıp yatağa uzandım ve İsmet’e gel diyerek onu üzerime aldım. İsmet karanlıkta sikimin üzerine oturup biraz da bu şekilde içinde sikimi keşfe çıkardım. Bir iki dakika sonra yine içinden çıkıp, belki de boşalmamak için böyle içinden çıkıyordum, o gece de adrenalinden kaynaklı mı bilmiyorum hiç boşalasım gelmedi. O pozisyon sonrasında İsmet’e biraz da ayakta yerleştirdim. Sonra biraz da yerde denedikten sonra en son İsmet yerde dizlerinin üzerinde oturuyoken ben de arkasında aynı şekilde durup aletimi o halde deliğiğne yerleştirmiştim. Yaklaşık yirmi dakika süren bu macerada bahsettiğim bu son pozisyondayken İsmet’in deliğinin genişlediğini ben bile hissetmiştim. O hissi bir daha hiç yaşamadım. İsmet’in deliğinin kasları o kadar çok gevşemişti ki içine sokup çıkartırken gayet rahat yerleşiyordu. Tam sert seks yapmalık kıvamdaydı o anda belki de. Ama her şey çok yavaş ve sessizdi. İsmetle olan en uzun süren anal seks deneyimi de bu şekilde olmuştu. Bu pozisyonda bir süre yavaşça gidip geldikten sonra İsmet tamam artık uyuyalım deyip içinden çıkarttırdı ve o lavaboya gidip kendine çeki düzen verip geldi yatağa yattı sonrasında ben gittim ve tuvalette boşalıp içeriye gelip yatağa yatıp uyumuştum. Şimdiki aklım olsa tuvalete akan şehvet tomurcuklarını İsmet’in içine bırakırdım. Bu gece sonrası sabahında İsmet bizimle beraber kahvaltı yapıp eve gitmişti.

Bu olaydan sonra bir hafta geçmiş ve azınca gündüz onlara gitmiştim. Yine yanaşmıştım ve yine her şey her zamanki gibi başlamış ilerliyordu. Koltukta elleşemeler, sevişmeler sonrası onu yüzüstü çevirmiş ve harika götünü yalamaya başlamıştım. Götünü yalamamdan keyif aldığından emindim. Çünkü götünü yalarken kalçasını sağa sola oynatır ve bi eliyle o esnada kafama bastırırdı. Sikimi kalçasına sürtmeye başladıktan sonra artık pozisyon denemeye başladığımızdan Ayağa kalkıp İsmet’i yere çağırmıştım. Çünkü doggy beni pornolarda aşırı azdıran bir pozisyondu ve İsmet’i yere gelsene diyerek o halde görmek istemiştim. İsmet yerde doggy halini aldığında bembeyaz kılsız götü pamuk gibi açılmış karşımda duruyordu. O halde tükürükleyip sokmaya yeltendim fakat girmedi. İsmet de götüne krem sürdürme taraftarı olmadı hiç. Bir kaç sefer krem süreyim dediğimde yok her tarafıma bulaşıyo sürme falan dediğinden ben de artık sormuyordum.. Bu şekilde sokmaya yeltendiğimde İsmet böyle acıyo yok girmiyo diyerek ayağa kalktı ve ben de napalımki gibi kendi kendime bir şey söylemiştim. İsmet bana sen koltuğa otursana dedi. Ben koltuğa oturdum ve İsmet üstüme oturmaya geldi.

O anda şaşkınlık içinde İsmet’i izlemeye başladım. İsmet geldi ve sırtı bana dönük bir şekilde bir eliyle sikimi tutum deliğine hedef alıp üstüne yavaşça oturup iki elini dizlerime koydu. İçine böyle aldıktan sonra -dur- deyip bu sefer de kalkıp yüzünü bana doğru döndü ve biraz önceki sırtı dönük haldense yüz yüze bakar hale gelip yine sikini tutup gözlerimin içine bakarak aletimin üstüne oturdu. İsmet iki elini benim dizlerimin üzerine yerleştirip sanki ata biniyormuşcasına ya da sanki sike binmeyi öğreniyormuşcasına oturup kalkmaya başladı. Dizlerimden destek alarak yavaş bir şekilde içine kavrayarak oturup kalkarken gözlerimin içine bakarak hızlanmaya ve daha rahat oturup kalkmaya başladı. O an şaşkınlık içinde ne oluyo buna diye düşündüm. Çünkü İsmet’i ilk defa böyle görmüş ve o an gözüme aşırı orospu gelmişti. Sikimin üstünde sanki bir orospu zıplıyo gibiydi. İsmet hakimiyet kendisinde olduğu için mi bilmiyorum ama çok hızlı oturup kalkıyordu ve sikim her zerresine kadar içine giriyordu, taşaklarıma kadar oturuyordu. Pozisyonun avantajından mı bilemem ama tamamını içinde hissediyor ve müthiş bir zevk alıyordum. Hem İsmet’in bu hali hem de sikimin köküne kadar içinde oluşu beni müthiş azdırdı ve boşalacak hale getirdi. Bu pozisyona bir dakika dayanamadan dur boşalacağım deyip durdurdum ve sonra İsmetle bacak omza gibi koltukta başka bir pozisyon deneyip bir süre soft kaktırmalar olduktan sonra tamam yeter deyip banyoda boşalma aşamasına geçmiştik. Yine şimdiki aklım olsa o an İsmet üzerimde zıplarken adeta götüyle sikimi mengene gibi kavrarken içine tüm erkekliğimi akıtırdım, ama boşalmamışım. Belki de o anların daha uzun sürmesini istediğimden, toyluktan ya da onun içine boşalmamı istemediğindendir.

İsmetle yaşadığımız ilk anal seks sonrasında geçen iki aylık zaman dilimi bu şekilde bir hale gelmişti. Ta ki benim yapmış olduğum büyük bir hata sonucu düzen değişti ve farklı bir hale evrilmeye başladı. Önümüzdeki yazıda anlatacağım.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

4635 total views, 5 today