Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

ARKADAŞIMIN ANNESİ ORTA YAŞLI HİZMETÇİM (UZUN HİKAYE) için yorumlar kapalı

ARKADAŞIMIN ANNESİ ORTA YAŞLI HİZMETÇİM (UZUN HİKAYE)

| Diğer Hikayeler | Eylül 30, 2014

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

sekshikayeleri17

ARKADAŞIMIN ANNESİ ORTA YAŞLI HİZMETÇİM (UZUN HİKAYE)

Merhaba sevgili okurlar. Hikayem biraz uzun. Siteye baktım da insanlar şipşak anlatıp geçmişler. Ayrıntıya giren pek yok. Bu tür olaylar öyle 2 dakikada olmuyor. Bu bakımdan ben biraz ayrıntılı anlatacağım, umarım beğenirsiniz. Yalan yanlış şeyler yazıp kendimi tatmin edecek biri de değilim. Söylediğim her şey doğrudur yani.

Adım Gökhan. 25 yaşındayım. İstanbul’da Ataşehir’de yaşıyorum. Ailemin maddi durumu çok öncelerden beri iyi olduğu için hayat şartlarımız oldukça yüksek. Yine de çok şatafatlı hayatları sevmediğim için ailemin yanından ayrılıp kendime ait küçük dairemde yaşamaya başladım. Kendi dairem ile ailemin oturduğu ev oldukça yakın, yaklaşık 4km mesafede. Hikayem de bundan sonra başladı.

Ailem kendi başıma başka bir eve yerleşmemi pek iyi karşılamadılar çünkü evimiz oldukça büyük bir villaydı ve resmen bir elim yağda bir elim ise baldaydı. Açıkçası kendi başıma fazla dayanamayıp eve döneceğimi düşünüyorlardı ve sırf bunun için dairemin içini düzenlememde veya evi çekip çevirecek bir hizmetçi bulmamda bana hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Adeta “madem bizi dinlemeyip eve çıktın başının çaresine bak” dediler. Aslında pek de zorlanmayacaktım çünkü üniversitede beraber okuduğum Simge isimli kız arkadaşımı bende kalmaya ikna etmiştim. Hem öğrenci evlerinde kalıp kira ödemeyecekti hem de evi çekip çevirecekti.

Kız arkadaşımla evimizdeki günler oldukça güzeldi ve tamamen karı koca hayatı yaşıyorduk. Sabahları beraber okula gidip geliyorduk, yemek yapıp yiyorduk ve geceleri ise sabaha kadar sikişiyorduk. Hatta bazen bu yüzden okula gidemediğimiz zamanlar da oluyordu. Sevgilim oldukça açık ve biraz da orospuydu. Ben de açıkçası bu yüzden onunla beraberdim. Çok duygusal bir ilişki aramıyordum. Bu şekilde yaklaşık 1 sene yaşadık. Birgün kız arkadaşım İzmir’e ailesinin yanına gideceğini ve yaklaşık 3 gün kalacağını söyledi. Ben de o zaman ailemle birkaç gün geçireyim diyerek evin yolunu tuttum. İlk gün böyle geçti. Önceden söylediğim gibi ailemin ve benim evim birbirine oldukça yakın. Bu yüzden aynı caddeden geçiliyor. Ertesi gün ailemin evine giderken yine kendi evimin önünden geçiyordum ve başımı kaldırmamla beraber perdelerin açık olduğunu gördüm. Perdeleri ben açmamıştım, kız arkadaşım ise benden önce memleketine gittiği için o da açmış olamazdı. Merakla eve doğru yol aldım, içeriden sesler geliyordu. Biraz dinleyince seslerden birinin kız arkadaşıma ait olduğunu anladım. Çok şaşırdım ama anlam veremedim. Ardından bir erkek sesi duydum. İyice şüphelenmeye başladım. Gizlice kapıyı açıp içeri geçtiğimde ise beni şok eden manzarayla karşılaştım. Okuldan arkadaşım Cenk kız arkadaşım Simge’yi domaltmış sikiyordu. Kıza aşık olmasam da o anda aldatılmanın verdiği sinir ile ne yapacağımı bilemedim. Hızla uzaklaşıp dış kapıyı sertçe çarparak çıktım. Biraz uzaklaşınca kız arkadaşıma mesaj atarak defolup gitmesini söyledim. Yaklaşık 10 dakika sonra önce Cenk ardından ise Simge evden çıkıp uzaklaştılar. Ben ise sinirle eve girdim. Resmen elim ayağım titriyordu. Her ne kadar seks odaklı bir ilişkimiz olsa da 1 senedir beraber yaşıyorduk ve birlikte çok güzel vakit geçiriyorduk. Bu olay beni derinden etkiledi. Başlarda pek etkilenmem gibi gelse de zamanla çok koydu  Yine de hayat devam ediyordu. Artık evde yalnızdım ve oldukça zorlanıyordum. Bir hizmetçi tutmaya karar verdim.

Etraftan sorup soruşturuyordum fakat aradığım gibi bir hizmetçi bulamadım. Bir gün okul arkadaşlarımdan biri olan Sinan yanıma geldi ve benimle bir şey konuşmak istediğini söyledi. Normalde merhabalaşmaktan başka hiçbir sohbetimiz olmamıştı. Bu yüzden ne diyeceğini merak ettim. Sinan maddi durumu iyi olmayan birine benziyordu ve konuşmamızın ardından gerçekten öyle olduğunu anladım. Hemen lafa girdi:

-Temizlikçi arıyormuşsun galiba.
-Evet. Neden sordun?
-Bulabildin mi peki?
-Hayır henüz bulamadım.
-İyi bari. Benim bir tanıdığım var istersen.
-Uyarsa isterim tabi. Kim o tanıdığın?
-Yalnız bu konuştuklarımız aramızda kalsa olur mu?
-Tabii ki. Söyle.
-Biliyorsundur benim durumum sizin kadar iyi değil. Babam hapiste, annem ise evlere temizliğe gidiyor. Eğer senin için de uygun olursa annem senin hizmetçiliğini yapsın. İnan ki çok beceriklidir. Hem yemek yapar hem evi temizler, her işini yapar. Ne dersin?
-Bilmem ki nasıl olur? Ben biraz daha genç birisini atıyorum çünkü bana her gün gelecek biri lazım. Annen kaç yaşında? Her gün gelebilir mi? Hem temizliğe gidiyor dedin. Hem temizliğe gidip hem de her gün benim eve gelemez herhalde.
-Yok yok zaten kabul edersen sadece senin evinle ilgilenecek artık.
-Peki. Dediğin gibiyse olur ama önce bir deneme süresi olur. Beğenmezsem kusura bakmazsın.
-Süper o zaman ben hemen anneme söyleyeyim.
-Tamam yarın eve gelsin başlasın.

Aramızda bu şekilde bir konuşma geçti. Tamamen kesin olmasa da temizlikçi arama derdinden kurtulduğum için mutluydum.

Ertesi gün annesi geldi. Sinan her şeyi güzelce anlatmış. Biz de ücretin ne olacağını konuştuk. Anlaşmamıza göre hafta içi her gün gelecekti ve hafta sonu için de yemek falan yapıp dolaba bırakacaktı. Ücret olarak ise 800tl verecektim. Kadından bahsetmem gerekirse; 45-50 yaşlarında, başı kapalı ama giyim olarak modern diyebileceğim bakımlı biri. Boyu 160 civarı ve hafif tombulca.

İlk günler deneme günleri olduğu için çok iyi çalışacağını düşünüyordum ve öyle de oldu. Umarım sonradan bozulmaz dedim ve hiçbir zaman bozulmadan aynı şekilde devam etti. Parasını hak etmeye çalışıyordu. Bu böyle 1 sene devam etti. Simge’den ayrılmamın üzerinden de yaklaşık bu kadar zaman geçmişti. Umursamam zannetmiştim fakat onu unutmam bu kadar uzun sürdü. Bu sürede ise hiçbir kızla yakınlaşmam olmamıştı. Her gece seks yapan ben tam 1 senedir hiçbir şey yapmamıştım ama Simge’yi tamamen unutmamın ardından azgınlığım artmaya başlamıştı. 1 ay içinde ise iyice zirveye çıktı. Artık etrafımdaki her kadına gözüm kaymaya başlamıştı. Buna Serpil abla olarak hitap ettiğim hizmetçim de dahildi. Çok güzel bir kadın olmasa da giydiği pantolonların üzerinden götünü izlemek beni inanılmaz azdırıyordu. Hele temizlik yaparken girdiği pozisyonlar beni bitiriyordu.

Arada bir sohbet de ediyorduk. Kocası 2 senedir hapisteymiş. Normalde bundan 2-3 sene öncesine kadar durumları oldukça iyiymiş fakat kocasının kumar borçlarından dolayı eve haciz gelmiş ve adam hala devam edince hapse girmiş. Tabi her şeyini kaybeden bu sosyetik kadın ise evlere temizliğe gitmeye bile başlamış. Hikayelerini duyunca oldukça üzüldüm ve verdiğim paranın az mı olduğunu düşünmeye başladım. Birkaç gün sonra Serpil abla benimle bir şey konuşmak istediğini söyledi.

– Gökhan biliyorsun 1 seneden fazla süredir burada çalışıyorum. Doyumsuzluk olarak algılamanı istemem ama bu parayla pek geçinemiyoruz. Biraz zam istesem kızar mısın?
Serpil abla bu sözleri söyledikten sonra hemen zam vermek geldi içimden fakat o anki azgınlığım hiç yapmayacağım tarzda şeyler yapmamı sağladı. Beni çok seviyordu ve samimiyetimizi belli bir ölçüye getirmiştik. Yapmamam gerektiğini biliyordum ama bu durumdan faydalanabileceğimi düşündüm.
-Serpil abla tabii ki zam istemek hakkın. Senin düşündüğün miktar nedir?
-Orasını sen bilirsin, ben bir şey diyemem.
-Yok, sen söyle aklındakini önce.
-Ben 1000 lira olabilir belki diye düşünmüştüm.
-Serpil abla bak. Senden çok memnunum. Sen de benden memnun musun?
– Tabi tabi beni yanlış anlama çok memnunum. Neyse bu konuyu kapatalım zam falan istemiyorum.
-Yok Serpil abla sen beni yanlış anladın. Ben zam vermiycem demedim ki. Sen 1000 lira istiyorsun ama ben daha fazlasını bile veririm. Mesela 2000 verebilirim. Tabi yaptığın işlerden fazlasını yaparsan.
(2000 lira dediğim zaman resmen gözlerinin içi parladı Serpil ablanin)
-Tabi yaparım ne istersen yaparım. İstersen arabanı bile yıkarım, temizlerim.
-Benim istediğim o tarz bir şey değil. Bu söyleyeceklerim aramızdaki samimiyeti bozmasın tamam mı?
-Anlamadım ama tamam bozmasın.
-Bak şimdi. Sana Simge’den bahsetmiştim hatırladın mı?
-Hatırlamaz mıyım? Senin gibi pırlanta gibi çocuğu aldatan kız. Ne olmuş ki ona?
-Ona bir şey olduğu yok da biz onunla bu evde beraber yaşıyorduk.
-Eee?
-Yani eee’si hem yaşıyorduk hem de beraber yatıyorduk.
-Yatıyorduk derken?
-İşte karı koca gibi yani.
-E oğlum bana niye anlatıyorsun ki bunları. (Bu arada suratı kıpkırmızı olmuştu)
-Serpil abla o zamanlar her gece birlikte olurduk ama ondan beri hiçbir kadınla beraber olmadım.
-Ben ne yapayım yani oğlum anlamadım.
-Eğer bu ihtiyacımı sen karşılarsan sana 2000 lira veririm ayda.
-Nasıl yani? Benden seninle birlikte olmamı mı istiyorsun.
-Evet.
-Oğlum sen şakamı yapıyorsun?
-Yok abla ne şakası halimi görmüyor musun? (O anki konuşmanın heyecanıyla kalkan sikimi gösterdim Serpil ablaya)
-Ben böyle bir şey yapamam. Senden de bu tarz bir şey beklemezdim.
-Haklısın ben de kendimden beklemezdim açıkçası. Eğer kabul etmezsen 1000 liranı veririm ayda. Bir daha da bu konuyu açmam. Düşünüp kararını bildirirsin yarın.

Bu konuşmanın ardından Serpil abla işlerini bitirip hoşçakal bile demeden gitti. Bir daha gelmez, en iyisi başka bir hizmetçi arayayım diye düşünüyordum fakat ertesi gün tekrar geldi. Hiçbir şey söylemeden işe koyuldu. Ben de televizyon izliyordum ve kabul etmediğini düşünüyordum. Yaklaşık 2 saat sonra işlerini bitirdi ve gelip karşımdaki koltuğa oturdu. Konuşmadan önüne bakıyordu.
Böyle 10dk falan oturduk. Ben de ne diyeceğimi bilmiyordum. Arada bir kaçamak bakışlarla bana bakıyordu. Belli ki teklifimi kabul edip etmemek üzerine içinden birçok düşünce geçiyordu. 2000 lira ile bir nebze de olsa eski hayatına dönme şansı vardı elinde. Ben yine de kabul edeceğini sanmıyordum çünkü onu tanıdığım kadarıyla namusuna çok düşkün bir insandı. Böyle iğrenç bir teklif yaptığım için kendimden de utanıyordum fakat artık olan olmuştu.
Birkaç dakikalık daha sessizliğin ardından:
-Kabul edersem bu iş 1 kerelik olmayacak değil mi?
-Hayır abla 1 kerelik 2000 lira verecek olsam gider çoktan hallederdim işimi. Buraya geldiğin süre içinde seni istediğim zaman istediğim yerde istediğim kadar sikmek istiyorum. Yani kapıdan girdiğin anda soyunacaksın ve ev işlerini de çıplak yapacaksın.
Azgınlığın verdiği ateşle o anda böyle bir cümle kurdum. Benden ilk defa bu kadar açık bir konuşma duyan Serpil abla oldukça şaşırdı ve hiçbir şey diyemedi. Ben bu kadar açık konuşmuşken biraz daha pislik yapmak istiyordum çünkü kabul edeceğini anlamıştım ve ona söylediğim bu aşağılayıcı sözlere rağmen teklifi kabul etmesini istiyordum.
-Verdiğim paranın karşılığını almak istiyorum. 2000 lira veriyorsam benim orospum olacaksın. Seni satın almak için biçtiğim fiyat bu. Yani namusunu bu paraya satacaksın ve bu eve girdiğin anda karım olacaksın. Ne diyorsun?
İyice açık konuşmuştum ve serpil abla çok bozulmuştu bu konuşmalarıma. Hala cevabını vermemişti.
-Ben şimdiye kadar namusumla yaşadım.
-Bundan sonra da dışarıda namusunla yaşarsın. Sadece benim fahişem olacaksın o kadar.
-Bu kadar kırıcı olmana gerek yoktu. Tamam kabul ediyorum. İstediğini yapıcam.
-Ha şöyle yola gel. Soyun bakalım.
-Şimdi hemen mi?
-Hemen tabi. Artık benimsin.
Bunun ardından ayağa kalkıp önce üstündeki hırkayı çıkardı.
-Dur gerisini ben hallederim.
Bundan sonra ben de ayağa kalktım ve yanına gittim. İlk defa bu kadar yakınlaşmıştık. Gözlerinin içine bakıp elinden tuttum. Tir tir titriyordu. Çok heyecanlı olduğu belliydi. Bundan sonra o kadar kırıcı olmayacaktım. Zaten çok iyi bir kadındı ve namusunu satmıştı. Daha fazla yüklenmek istemedim.
-Serpil abla. Sana çok güzel dakikalar yaşatıcam merak etme. Ne zamandır seks yapmadın?
-Kocam hapse girdiğinden beri.
-Sen de azgınsın yani diyip gülümsedim 
Ardından dudaklarına küçük bir öpücük kondurdum. Sonra dayanamayıp daha ateşlice öpmeye başladım. Hiç karşılık vermiyordu sanki tecavüz eder gibiydim. Sonra iki elimi birden kalçalarına atıp sıkıca kavrayıp deli gibi okşamaya başladım. 1-2 dakika böyle devam ettikten sonra bıraktım ve başörtüsünü çıkardım. Saçları kumral ve oldukça gürdü. Sonra nazikçe gömleğini çıkardım. Orta büyüklükte göğüsleri vardı ve çok da seksi olmayan siyah bir südyen giymişti. Südyenin içinde göğüsleri harika gözüküyordu. Vakit kaybetmeden eteğini de indirdim ve biraz uzaklaşıp onu iyice süzdüm. 48 yaşındaki bir kadına göre beklediğimden çok daha iyiydi. Yaklaştım ve boynundan öpmeye başladım. Ellerim ise vücudunun her tarafında dolaşıyordu. Artık asıl hazinelere gelmişti sıra. Südyenini indirmemle karşıma muhteşem göğüsler çıktı. Sanırım çok büyük olmadıkları için pek sarkmamışlardı. Hemen göğüslere yumulup hayvan gibi emmeye başladım. Serpil abla ise yavaştan kıvama gelmeye başlamıştı. Ben göğüslerini emerken o da saçlarımı okşamaya başladı. Buraya kadar anlattıklarım hep ayakta oldu.
-Gel yatak odamıza gidelim.
Serpil abla adete yeni gelin gibi heyecanlıydı. Yatağa sırt üstü yatırdım ve üstüne çıktım. Dudaklarından öpmeye başladım, bu sefer o da karşılık veriyordu ve ateşli şekilde biraz öpüştük sonra aşağı inmeye başladım. Karnını öperek aşağı indim ve kilodunu hızlıca çıkarıp yana attım. Manzara harikaydı. Amcığı da en az göğüsleri kadar harikaydı. Tertemiz şekilde tıraş etmiş. Amı o kadar taze görünüyordu ki kocası herhalde hiç sikmemiş diye düşündüm.
-Amcığın harika. Daha önce kimse yaladı mı amını?
-Yok. Kocam göğüslerimi bile yalamamıştı.
-O zaman yaşadın. Seni zevkten uçurucam.
Bunun ardından amcığına yumulup yalamaya başladım. Bu hissi hiç yaşamadığı belliydi. İlk yalamamda ürperir gibi oldu. Artık inlemeleri başlamıştı. Ses çıkarmamaya çalışıyordu ama ince ince inliyordu.
-Kendini rahat bırak abla. Zevk almana bak.
-Ablalığım mı kaldı baksana halime.
10 dakika kadar yaladım. Sonra yukarı çıkıp dudaklarına yumuldum. Sağ elimle ise amcığını okşuyordum. İyice kıvama getirdikten sonra hadi sıra sende dedim.
Benim hala üstüm giyinikti. Hızla soyundum ve yarağımı çıkarıp yatağa uzandım.
-Gel bakalım biraz da sen yala. Kocan yalatır mıydı?
-Birkaç kere yalamışlığım var.
Serpil abla benden kopya çeker gibi önce dudaklarımdan öpüp yavaşça aşağı indi ve yarağımı ağzına almaya başladı. Acemi olduğu belliydi ama zamanla öğrenecekti tabi. Fazla uzun olmayan ama oldukça kalın olan yarağımı zorla ağzına alıyordu. Biraz yaladıktan sonra şaşırtıcı şekilde taşaklarıma da geçip oraları da yaladı. Sonra yatakta diz üstü durdum ve o şekilde ağzına vermeye başladım. Bir yandan başından tutarak deli gibi çekiyordum kendime. Bazen o kadar bastırıyordum ki nefessiz kalıyordu.
Sonra bir hamlede sikimi ağzından çıkardım ve Serpil ablayı sertçe yatağa attım. Hemen sırt üstü çevirdim. Sikimin üstü resmen salyalarıyla doluydu.
-Hazır mısın?
-Hazırım hadi artık.
Ama ben hemen sokmayacaktım, biraz kudurtmak istiyordum onu. Sikimi amına vurup duruyordum ama bir türlü sokmadım. Artık zevkten dudaklarını ısırmaya başlamıştı fakat ben hala sokmamıştım.
-Vaz mı geçtin? Ne duruyorsun?
-Vazgeçmedim de senden duymak istiyorum.
-Tamam sok işte sok.
-Öyle değil daha açık ol.
-Off sik beni dayanamıyorum hadi
Serpil abla gibi bir kadına bunu söyletmenin zevkiyle sikimi bir hamlede tamamen soktum. Uzun zamandır yarak girmediği darlığından belliydi.
-Ahhhhhh
Diye bir ses çıkardı serpil abla. Gözleri kapalı ve kafasını yana çevirmişti. Sanırım hala tam olarak kabullenememişti para için amını verdiğini.
Biraz yavaşça çıkarıp soktuktan sonra iyice pompalamaya başladım. Serpil abla iyice kıvama gelmiş bağırmaya başlamıştı tam zevkin doruğundayken çok da çabuk boşalmak istemediğim için birden içinden çıkardım yarağımı.
-Noldu neden durdun? Durmadan sik beni hadi koçum geçir amıma hadi
Bu sözlerden sonra tekrar sokmaya başladım ama bu sefer daha yavaştım.
-Beni delirtmek mi istiyorsun hızlansana.
-Biraz daha gaza getirmen lazım beni.
-Beni iyice orospu ettin. Hızlıca sik beni, sabahlara kadar sik, amcığım sana feda olsun durmaaa
-Kocan böyle sikiyor muydu ha söyle orospu serpil
-Hiç böyle sikilmedim artık kocam sensin her zaman sik beni sakın durma. Artık ablan değil karınım senin.
-Ohh karıcım inanılmaz amcığın var doyamıyorum sikmeye

Hem sikişip hem de birbirimizi azdırıyorduk. 10 dakika daha bu pozisyonda siktim onu ve 1 kere boşaldı. Ben de daha fazla dayanamadım çıkarıp yüzüne kadar tüm vücuduna boşaldım. İkimiz de yorulmuştuk, özellikle ben. Kendimi yana doğru atıp yatağa uzandım. Serpil ablayı kendime doğru çevirip saçlarından okşamaya başladım. Göz gözeydik ve yüzünde kocaman bir gülümseme vardı, çocuklar gibi mutluydu.
-Pişman mısın?
-Hayır değilim. Artık karın olduğuma göre kendimi satmış gibi de hissetmiyorum.
-Hissetme zaten. Ben onları azgınlıkla söylemiştim.
Aramızda çok değişik bir duygu alışverişi var gibi hissediyordum. Birbirimize hayranlıkla bakıyorduk. Yaklaşıp dudaklarından öptüm. Bu sefer çok daha yavaş ama duygulu öpüşüyorduk. Sikim tekrar ayaklanmaya başlamıştı.
-Başka pozisyonda yapalım mı?
-Sorman hata
Dedi ve güldü.
Hemen sırt üstü uzandım ve yüzü bana dönük şekilde gelmesini istedim. Önce sikimi biraz ıslatmak için 1-2 dakika yaladı. Sonra eline alıp amına götürdü ve birden oturdu. Gözleri birden açıldı, sanırım öncekinden daha derine girmişti. Ben hiç hareket etmiyordum sadece bir o yana bir bu yana sallanan memeleriyle oynuyordum, tüm işi o yapıyordu. Biraz yorulup yavaşlayınca ellerini bacaklarıma koyup arkaya doğru yaslanıp yapmasını söyledim. Bu pozisyonda daha rahat hareket ediyordu. İnlemeleri yine artmıştı. Komşular duyacak diye korkuyordum ama susmasını da istemiyordum. Sonra onu kendime doğru çekip üstüme yatırdım ve o şekilde hızlıca pompalamaya başladım. Göt yanaklarını da elimle sıkıp şaplaklar atıyordum. Bir yandan ise şehvetlice öpüşüyorduk.

Bana göre ufak tefek kaldığı için aklıma başka bir pozisyon geldi. Pompalamayı bıraktım ve o kucağımdayken ayağa kalktım. Ellerini boynuma dolamasını söyledim. Alttan kalçalarını kavrayıp ayakta hoplatmaya başladım. Bu favori pozisyonlarımdan biriydi ve onun da çok hoşuna gitmişti. Tüm kontrol bendeydi ve o da kendini tamamen bana teslim etmişti.
-Harikasın kocacım. Bana inanılmaz zevkler yaşatıyorsun
Diyerek inliyordu. Ben iyice yorulmuş ve boşalmak üzereydim. Serpili yere indirdim ve ağzına vermeye başladım. Çok geçmeden tüm döllerimi boşalttım. Midesi bulandı ve koşarak lavaboya gitti.
-Özür dilerim. Midenin bulanacağını düşünemedim.
-Olsun sevgilim önemi yok.
Serpil abla iyice kendini kaptırmıştı. Bana bakışları bile değişmiş sevgiyle bakıyordu.
-Çok geç kaldım artık gitmem lazım. Duş alabilir miyim?
-Beraber alacaksak neden olmasın? 
-Tamam gel hadi.
Beraber duş alırken de rahat durmadık ve bir posta da orada gittik. Ben azgındım ama serpil benden de azgındı. Duştan sonra eşyalarını giyip başörtüsünü taktı. Kapıyı açtıktan sonra arkasına dönüp dudaklarıma son bir öpücük kondurdu.
-Yarına kadar nasıl dayanıcam bilmiyorum. Beni mahvettin.
-Sen hele dur karıcım sana daha neler yapıcam
dedim ve giderken götüne bir şaplak attım. Arkasına baka baka merdivenlerden indi.

— THE END —

Eğer beğenilirse sonrasında yaşadıklarımızı da anlatabilirim. İp ucu vermem gerekirse; aramızdaki ilişkiyi Sinan ve annemler öğrendi ve Serpille tatile çıktık.

Eğer beğenilirse sonrasında yaşadıklarımızı da anlatabilirim. İp ucu vermem gerekirse; aramızdaki ilişkiyi Sinan ve annemler öğrendi ve Serpille tatile çıktık.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39